هدر موبایل
1397/01/21 14:56:30
سرویس فرهنگی
مافی:

آموزش و پرورش به دنبال جایگزینی برای حذف ردیف حق عائله‌مندی معلمان مجرد باشد

نماینده مردم تهران از موافقت ضمنی وزیر آموزش و پرورش برای جایگزین شدن ردیف قانونی به‌جای قطع حق عائله‌مندی زنان مجرد خبر داد.
آموزش و پرورش به دنبال جایگزینی برای حذف ردیف حق عائله‌مندی معلمان مجرد باشد نماینده مردم تهران از موافقت ضمنی وزیر آموزش و پرورش برای جایگزین شدن ردیف قانونی به‌جای قطع حق عائله‌مندی زنان مجرد خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201709103821120296.jpg آموزش,و,پرورش,به,دنبال,جایگزینی,برای,حذف,ردیف,حق,عائله‌مندی,معلمان,مجرد,باشد Icana

پروانه مافی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به قطع حق عائله‌مندی زنان مجرد در آموزش‌وپرورش که منجر به اعتراض بانوان فرهنگی شده، توضیح داد: در ملاقاتی که با سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش داشتیم این موضوع را از وزیر جویا شدم که بر اساس سخنان وزیر در این باره مشخص شد این ردیف به دلیل ایراد نهادهای نظارتی خلاف قانون تشخیص داده و حذف شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: وزیر آموزش و پرورش در این باره عنوان کرد که این پرداخت از ابتدا هم خلاف قانون بوده و با توجه به اینکه این ردیف برای خانواده بانوی فرهنگی اعطا می‌شود به بانوان مجرد نباید تعلق می‌گرفت.

عضو فراکسیون امید مجلس ادامه داد: در عین حال پیشنهادی به وزیر آموزش و پرورش ارائه شد که جایگزینی برای حذف این ردیف قانونی در نظر گرفته شود تا حقوق این افراد متأثر از حذف این ردیف قانونی نشود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزیر آموزش و پرورش نظر مساعدی نسبت به پیشنهاد ارائه شده برای جایگزین کردن ردیف بودجه‌ای حذف شده داشت و اظهار کرد که این موضوع در وزارتخانه مورد بررسی قرار می‌گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet