شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1397/01/20 18:33:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
چنارانی:

خون شهدای مدافع حرم حافظ انقلاب و نظام است

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز اگر این جوانان ولایی و مومن نبودند، باید در ایران با داعش می‌جنگیدیم.
خون شهدای مدافع حرم حافظ انقلاب و نظام است نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز اگر این جوانان ولایی و مومن نبودند، باید در ایران با داعش می‌جنگیدیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103881266385.jpg خون,شهدای,مدافع,حرم,حافظ,انقلاب,و,نظام,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی درباره مجاهدت‌های مدافعان حرم اظهار داشت: امروز اگر این جوانان ولایی و مومن نبودند، باید در شهرهای کشور با داعش می‌جنگیدیم.

وی ادامه داد: همانطور که رهبر معظم انقلاب به خوبی درباره مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های مدافعان حرم بیان فرمودند، باید عرض کنم که همه‌ی ما مدیون این مجاهدت‌ها هستیم.

نماینده مردم نیشابور در مجلس با بیان اینکه خون شهدای مدافع حرم حافظ انقلاب و نظام است، بیان داشت: نباید بگذاریم این خون‌ها پایمال شود. این خون‌ها ریخت تا امروز با آرامش زندگی کنیم.

به گزارش دفاع پرس، چنارانی اضافه کرد: خون این شهدای عزیز را با هیچ چیزی معامله نخواهیم کرد و برای اقتدار مملکت از دادن جان خود دریغ نمی کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet