هدر موبایل
1397/01/20 18:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاضی‌زاده‌هاشمی:

ترامپ به دنبال احداث پایگاه نظامی بزرگی در سوریه است

عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به ادعای رئیس جمهور آمریکا مبنی بر خارج کردن نظامیان کشورش از سوریه گفت: آمریکایی‌ها با اخبار کذب و تبلیغات دروغ در تلاش هستند تا افکار عمومی را منحرف ‌کنند، در حالی‌که به دنبال احداث پایگاه نظامی بزرگی در سوریه هستند.
ترامپ به دنبال احداث پایگاه نظامی بزرگی در سوریه است عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به ادعای رئیس جمهور آمریکا مبنی بر خارج کردن نظامیان کشورش از سوریه گفت: آمریکایی‌ها با اخبار کذب و تبلیغات دروغ در تلاش هستند تا افکار عمومی را منحرف ‌کنند، در حالی‌که به دنبال احداث پایگاه نظامی بزرگی در سوریه هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102151444761.jpg ترامپ,به,دنبال,احداث,پایگاه,نظامی,بزرگی,در,سوریه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌ هاشمی عضو هیات رئیسه و نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ادعای ترامپ مبنی بر خروج نظامیان آمریکایی از سوریه اظهار داشت: از زمان روی کارآمدن رئیس جمهور جدید آمریکا، شاهد گزافه‌گویی‌هایی از ترامپ بودیم، اینکه وی اعلام کرده که نظامیانش به زودی از سوریه خارج خواهند شد، فرافکنی جدید است؛ چراکه مهم‌ترین هدف از حضور آمریکایی‌ها در سوریه تثبیت رژیم صهیونیستی در منطقه بود که با شکست داعش آن‌ها از محقق شدن این هدف واماندند.

این نماینده مجلس با اشاره به نقش لابی‌های صهیونیستی در به‌قدرت رسیدن دونالد ترامپ افزود: رئیس جمهور آمریکا از زمانی که بر مسند قدرت تکیه زد به جای اینکه به مردم کشورش خدمت کند، تمام توجه خود را معطوف خدمت‌رسانی به رژیم صهیونیستی کرد، که حضور و بحران‌آفرینی در منطقه یکی از خواسته‌های این رژیم بود که با کمک‌های چشم‌گیر آمریکا انجام شد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شکست سنگین داعش توسط جبهه مقاومت در منطقه خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها هنوز امید دارند که با حضورشان در سوریه بتوانند تروریست‌ها را در این منطقه به قدرت اولیه خود رسانده تا رضایتمندی صهیونیست‌ها را از این طریق کسب کنند.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها سوریه را انتخاب کردند تا از این مسیر راهی به ترکیه و فلسطین داشته باشند، بنا بر این در تلاشند افکار عمومی را با اخبار کذب و تبلیغات دروغ منحرف ‌کنند در حالی‌که به دنبال احداث پایگاه نظامی بزرگی در سوریه هستند.

به گزارش دفاع پرس، این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در واقع آمریکایی‌ها با وجود هزینه‌های سنگین و شرایط سخت تمایل به ماندن در سوریه دارند، این در حالی است که جبهه مقاومت این حضور را قانونی و شرعی نمی‌داند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet