هدر موبایل
1397/01/21 17:22:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
سبحانی‌فر هشدار داد:

دلالان برگه معاینه فنی خودرو سلامت مردم را نشانه رفتند/ نبود نظارت کافی موجب به خطر افتادن سلامت مردم می شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه دلالان برگه معاینه فنی خودرو، سلامت مردم را نشانه رفته‌اند، هشدار داد: این عمل غیرانسانی و غیرقانونی، نشان دهنده بی‌کفایتی دستگاه‌های نظارتی است که موجب به خطر افتادن سلامت مردم، افزایش آمار کشته‌های ناشی از تصادف، افزایش معلولیت‌ها و شیوع انواع بیماری‌ها می‌شود.
دلالان برگه معاینه فنی خودرو سلامت مردم را نشانه رفتند/ نبود نظارت کافی موجب به خطر افتادن سلامت مردم می شود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه دلالان برگه معاینه فنی خودرو، سلامت مردم را نشانه رفته‌اند، هشدار داد: این عمل غیرانسانی و غیرقانونی، نشان دهنده بی‌کفایتی دستگاه‌های نظارتی است که موجب به خطر افتادن سلامت مردم، افزایش آمار کشته‌های ناشی از تصادف، افزایش معلولیت‌ها و شیوع انواع بیماری‌ها می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201702100065364229.jpg دلالان,برگه,معاینه,فنی,خودرو,سلامت,مردم,را,نشانه,رفتند/,نبود,نظارت,کافی,موجب,به,خطر,افتادن,سلامت,مردم,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ رمضانعلی سبحانی فر افزود: معاینه فنی خودرو به این علت قرار داده شده است که از آمار حوادث رانندگی و مشکلاتی که برای سلامت مردم و محیط زیست ایجاد می کند، کاسته شود. حال اگر عده ای اقدام به خرید و فروش برگه معاینه فنی خودرو کنند، واحد فنی و معاینه فنی دیگر معنا ندارد. سوال اینجاست در شرایطی که دستگاه های نظارتی، بازرسی و کنترل وجود دارد، چرا باید افرادی اقدام به خرید و فروش غیر قانونی برگه معاینه فنی کنند؟

وی با بیان این که خرید و فروش غیرقانونی برگه معاینه فنی خودرو، سلامت مردم را دچار مخاطره می کند، ادامه داد: افزایش آلودگی هوا و در پی آن، افزایش بیماری های تنفسی و کاهش ایمنی خودروها از جمله تبعات آسیب زای بی توجهی به معاینه فنی خودرو است که جان انسان ها را مستقیم و غیر مستقیم به خطر می اندازد.

به گزارش سلامت آنلاین؛ نماینده سبزوار در مجلس تاکید کرد: دستگاه های مختلف نظارتی بر حسب وظیفه ذاتی که بر عهده آنان گذاشته شده است، موظفند بر عملکرد واحدهای معاینه فنی خودرو نظارت دقیق داشته باشد و در صورت مشاهده تخلف، اعمال قانون کنند. دستگاه های نظارتی باید از این بی قانونی جلوگیری کنند، در غیر این صورت ماهیت عملکردی خود را از دست خواهند داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet