هدر موبایل
1397/01/22 08:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اینستاملت:

بازتاب دیدار نوروزی مسئولان با رهبر معظم انقلاب/ حمله شیمیایی به دومای روسیه برای متهم‌سازی دولت اسد / توضیح صادقی درباره ماجرای توئیت جنجالی جزایر سه‌گانه

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
بازتاب دیدار نوروزی مسئولان با رهبر معظم انقلاب/ حمله شیمیایی به دومای روسیه برای متهم‌سازی دولت اسد / توضیح صادقی درباره ماجرای توئیت جنجالی جزایر سه‌گانه اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612106599708155.jpg بازتاب,دیدار,نوروزی,مسئولان,با,رهبر,معظم,انقلاب/,حمله,شیمیایی,به,دومای,روسیه,برای,متهم‌سازی,دولت,اسد,/,توضیح,صادقی,درباره,ماجرای,توئیت,جنجالی,جزایر,سه‌گانه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، در تازه ترین پست های اینستاگرامی خود تصاویری از دیدارش با ویچسلاو والودین رئیس دوماى روسیه به اشتراک گذاشت.

 

 

مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، در صفحه شخصی خود تصویری از حضورش در دیدار مسئولان و مدیران نظام با مقام معظم رهبری منتشر کرد.

 

 

علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد و اشترینان و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، به انعکاس سخنان رهبری در خصوص پیام رسان های داخلی پرداخت:«تعرض به امنیت و حریم مردم در پیام‌رسان‌های داخلی حرام شرعی» است.

 

 

بروجردی در خصوص صحبت های مطرح شده در جلسه مشترک کمیسیون امنیت و اقتصادی با وزیر ارتباطات پیرامون دغدغه‌های اقتصادی پیام‌رسان خارجی تلگرام، مطرح کرد: فضای مجازی یکی از موضوعات مهم و مسائلی داخلی محسوب می شود از این رو جلسه مشترک با حضور مسئولان مربوطه برگزار شد.

نماینده مردم بروجرد با اشاره به اینکه به نظر می رسد چنین جلساتی در آینده نیز مجددا تکرار شود، اظهارکرد: خوشبختانه جمع بندی خوبی نسبت به مجموعه مسائل مطرح شده در ارتباط با فضای مجازی انجام شد.

وی درخصوص محورهای مطرح شده در جلسه مذکور، ادامه داد: ایران اسلامی به عنوان کشوری شاخص، شآن ملی‌اش حکم می کند دارای پیام رسان داخلی باشد.
 این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه تقویت ظرفیت و توان شبکه های ملی در فضای مجازی اهمیت دارد و دولت نیز در این راستا اقدامات خوبی انجام داده است، تصریح کرد: بر این اساس تاکنون حداقل 15 میلیون کاربر می توانند در این فضا فعال باشند.
 بروجردی با بیان اینکه اعتماد مردم در ارتباط با فضای خصوصی نیز از دیگر محورهای مطرح شده است، گفت: بر این اساس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که لایحه ای در این خصوص تهیه کرده اند که ارائه خواهد شد؛ همچنین در مجلس شورای اسلامی نیز پیگیر این موضوع در قالب طرح هستیم.

 رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس اظهار کرد: باید در این حوزه قانون مند شویم تا قوه قضائیه و ارگان های نظامی، اطلاعاتی و امنیتی نیز تکلیفشان را بنداند و قانون نیز بر همه رفتارها حاکم باشد.

وی ضمن تاکید بر اینکه حفظ حریم خصوصی مردم مهم بوده و عدم تعرض به حقوق دیگران در فضای مجازی نیز دارای اهمیت زیادی است، ادامه داد: براین اساس دبیرشورای عالی فضای مجازی اعلام کرد که این مهم در آلمان 50 میلیون یورو جریمه دارد و همچنین مجلس مالزی نیز اخیرا 6 سال حبس برای کسی که اتهامی را به فردی در فضای مجازی وارد کند تصویب کرد لذا نیاز به تعیین تکلیف و جلوگیری از موقعیت افسار گسیخته داریم.

 نماینده مردم بروجرد در مجلس افزود: در این بین نیز خدمات دولت باید در شبکه های ملی گسترده تر باشد؛ مانند اینترنت رایگان و غیره تا خدمات فضای مجازی بیشتر شود.

 این نماینده مردم درمجلس دهم همچنین افزود: با توجه به تغییرات گسترده در کاربری فضای مجازی برای حوزه های اقتصادی، ضابطه مند کردن مبادلات اقتصادی برای صیانت از منافع ملی نیز مهم است.

 

 

وی در پستی دیگر عنوان کرد: حمله شیمیایی رخ داده در دومای سوریه توسط گروه های تروریستی با هدف متهم سازی دولت سوریه انجام شده است.

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص دلایل حمله شیمیایی به دومای سوریه پس از آزادسازی غوطه شرقی دمشق، گفت: باید اذعان کرد که حمله شیمیایی رخ داده اولین دفعه ای نیست که توسط گروه های تروریستی مورد حمایت آمریکا و اسرائیل و با هدف متهم سازی دولت سوریه انجام شده است.  نماینده مردم بروجرد در مجلس دهم شورای اسلامی اظهار کرد: حمله شیمیایی در سوریه اقدام رذیلانه ای که چندین مرتبه انجام شده و رسانه های آمریکایی نیز از آن حمایت کردند و بلافاصاله نشانه اتهام را به سمت دولت سوریه گرفتند.  

وی ادامه داد: این مهم در حالیست که سوریه در سال های ابتدایی وقوع بحران ابزارهای شیمیایی خود را از دور خارج کرد و کارشناسان و بازرسان سازمان ملل رسما آن را تایید کردند لذا دلیلی وجود ندارد که بخواهند علیه مردم کشورشان از این سلاح ها استفاده کنند.  این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه اقدام مذکور و اتهام زنی ها حلقه ای از زنجیره جنایت های تروریست ها است که قطعا آن را محکوم می کنیم، افزود: هم اکنون دولت بشار اسد در وضعیت قدرت است و بر اساس محاسبات سیاسی و نظامی دلیل برای استفاده از سلاح های شیمیایی وجود ندارد.

 بروجردی تصریح کرد: باید یادآور شد که در زمان جنگ تحمیلی نیز صدام زمانی که حلبچه را از دست داد علیه مردم خودش از سلاح شیمیایی استفاده کرد؛ علی رقم اینکه مناطق متعددی از کشورمان اشغال شد اما به دلیل توجه به ارزشها، اعتقادات و غیره هیچگاه به سراغ استفاده از سلاح شیمیایی نرفته ایم.  رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تروریست ها احساس شکست می کنند و در واقع بر اساس ضرب المثل "الغرِیقُ یتشبَّثُ بکُلّ حَشیش" غریق، به هر شاخه ی خشکیده ای چنگ می زند (تا خود را نجات دهد).

 

 

بروجردی در پست هایی دیگر تصاویری از حضورش در دیدار رئیس مجلس دوماى روسیه با دکتر لاریجانی و حضور خود در مراسم بدرقه وی منتشر کرد.

 

 

وی همچنین سالروز شهادت شهید صیاد شیرازی را گرامی داشت.

 

 

محمود صادقی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، در اینستاگرام شخصی خود نوشت: جزایر سه‌گانه جزء جدایی‌ناپذیر ایران است. در برابر کوچکترین طمع‌ورزی بیگانگان به این مرز و بوم قاطعانه می‌ایستیم. واقعیت این است که توییتی که اخیراً در برخی کانال‌های تلگرامی بازنشر شده و با تحریف و تقطیع آن تلاش کرده اند نسبت ناروایی را در مورد جزایر سه گانه به اینجانب بدهند، مربوط به اردیبهشت سال پیش است که تعریض و هجوی بود در واکنش به شعارهای مبالغه آمیز یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری؛ آقای قالیباف به‌عنوان یکی از کاندیداهای انتخاباتی درجریان انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری با طرح برخی شعارها و وعده‌های غیرقابل اجرا، مسائلی را با کلیدواژه «ما می‌توانیم» مطرح می‌کرد و توییت من نیز که همان زمان در اردیبهشت‌ماه منتشر شد، صرفاً‌ واکنشی طنزآمیز به این شعار ها بود.

با آن توییت قصد داشتم، با طرح امری محال، بعید و منفور، با لحنی هجوآمیز، تعریضی داشته باشم به شعارهای مطرح شده ازسوی یکی از کاندیداهای انتخابات. درواقع آن توئیت صرفاً بر غیرقابل اجرا بودن چنین شعارهایی دلالت داشت.

 این توییت طنزآمیز در شرایط کنونی و طرح انتقاداتی علیه وی به بهانه موضوعی که ۱۰ ماه پیش به اقتضای فضای سیاسی آن زمان بیان شده، محل شگفتی است، به نظر می‌رسد این اقدامات به‌نوعی واکنش به فعالیت‌های اخیر بنده در شفاف سازی و مقابله با مفاسد بوده است.

از آن‌جا که در آستانه راهپیمایی وحدت‌آفرین ۲۲ بهمن و سی‌ونهمین جشن پیروزی انقلاب قرار داشتیم و شخصی که این اتهام را زده دارای اختلال روانی است، موضوع را مسکوت گذاشتم. اما باتوجه به تداوم اتهام‌زنی‌هایی که به نظر می‌رسد به‌صورت مدیریت شده علیه بنده دنبال می‌شود، قطعاً موضوع را از مجاری قانونی پیگیری خواهم کرد. این اقدامات نشان می‌دهد کفگیر این دوستان به ته دیگ خورده است؛ چرا که برای پیشبرد پروژه‌ها و فضاسازی‌هایشان به سراغ توییتی می‌روند که حداقل حدود یک سال از زمان انتشارش گذشته است.

 

 

فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک و رئیس کمیسیون انرژى مجلس، ویدیویی از  دیدار نوروزی جمعی از مسئولان کشور با رهبر انقلاب اسلامی منتشر کرد.

 

 

قاسم احمدی لاشکی نماینده شهرستان های نوشهر چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، از موارد اشاره شده توسط وی در دیدار فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با وزیر و معاونین آموزش و پرورش نوشت.

 

 

وی در پستی دیگر سالروز عروج امیر سپهبد صیاد شیرازی را گرامی داشت.

 

 

احمدی لاشکی همچنین ویدیویی از تذکر شفاهی اش به رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد، هیئت دولت پیرامون حقوق فرهنگیان و وزرای جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی، به اشتراک گذاشت.

 

 

على اصغر یوسف نژاد نماینده مردم سارى و میاندورود در مجلس شوراى اسلامى، از دیدارش با مردم روستاهای رودبارکلا و سقندیکلا خبر داد.

 

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، متن زیر را در پست جدید خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت:

با توجه به نوسان نرخ ارز در ماهای گذشته و تشدید آن در روزهای نخستین سال جدید، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در اولین روز کاری مجلس در صحن علنی در پاسخ به تذکر شفاهی یکی از نمایندگان درباره نوسان نرخ ارز، از ماموریت خود به کمیسیون اقتصادی برای تشکیل جلسه با وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی خبر داد.

نادرقاضی پور در تذکری شفاهی خطاب به لاریجانی گفت که جلوی گرانی ارز را بگیرید تا مشکلات حاد اجتماعی، سیاسی و امنیتی حاصل نشود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه «نباید اجازه دهیم ریال ها به دلار تبدیل شود»، افزود: «ادامه این روند باعث ورشکستگی بانک‌ها می شود.» رئیس مجلس هم در پاسخ به این تذکر گفت: «باید حساسیت لازمی در این زمینه وجود داشته باشد، البته کمیسیون اقتصادی مجلس نیز در این زمینه مامور شده و در اولین فرصت یعنی دوشنبه هفته جاری نشستی را با وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی برگزار خواهد کرد.»

رئیس مجلس با بیان اینکه باید کمیسیون اقتصادی گزارشی از نشست مذکور به صحن علنی مجلس ارائه کند، خاطرنشان کرد: « ما نیز از مسئولان دعوت خواهیم کرد تا درخصوص علت گرانی‌های ارز و نحوه کنترل آن به نمایندگان توضیح دهند.»
البته افزایش غیرقابل کنترل و تصاعدی نرخ ارز در روزهای اخیر واکنش‌های بسیاری در روز آغاز به کار مجلس داشته است و برخی نمایندگان برای کنترل افزایش لجام گسیخته نرخ ارز به رئیس جمهوری تذکر کتبی داده اند چرا که به گفته عین‌الله شریف‌پور، نماینده مردم ماکو این افزایش غیر مترقبه قیمت دلار در بازارهای کشور ضمن آن که موجب بروز مشکلات عدیده با تبعات روانی خاص شده است، افزایش بهای تمام شده کالاها و خدمات به ویژه اقلام خاص را داشته است و در تذکر کتبی خود از روحانی خواستار اقدامات و تبیین ساز و کار لازم شد. پیش از این نیز در روزهای پایانی سال 96 بارها به واسطه نوسان نرخ ارز مجلس خواستار توضیح از مسئولان اقتصادی دولت شده بود و حتی برخی نمایندگان، سوال از رئیس جمهوری را به دلیل نوسان قیمت ارز و تعیین تکلیف وضعیت سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری کلید زدند که به دلیل پس گرفتن امضای بسیاری از امضاکنندگان به سرانجام نرسید.

ولی پس از آغاز سال جدید و نوسانات جدی و غیرمترقبه قیمت ارز، رئیس مجلس کمیسیون اقتصادی را مامور بررسی موضوع و تشکیل جلسه با تیم اقتصادی دولت کرد. 

 

 

وی در پست هایی دیگر تصاویری از دیدارش با نوبخت معاون رئیس جمهور، بازدیدش از استودیو الفبا وزارت آموزش و پرورش،دیدار با رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای،نشست فراکسیون مستقلین ولایی با وزیر آموزش پرورش و همچنین ویدیویی از تنش امروز در مجلس هنگام سخنرانی رئیس بانک مرکزی، منتشر کرد.

 

 

امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، در خصوص ایجاد زیرساخت های گردشگری در همدان عنوان کرد: پرواز همدان - تهران پنج روز در هفته انجام می شود،قطار همدان - تهران در مراحل آخر آماده سازی ،
با پیگیری ها قرارداد آغاز پروژه قطار همدان ملایر و اتصال به شبکه ریلی غرب کشور در حال انجام است.

امیرخجسته در خصوص بازگشت پرواز ها به فرودگاه همدان گفت : پرواز دو طرفه همدان - تهران پس از پیگیری های انجام شده توسط هواپیمایی ATR آغاز شده و نباید بگذاریم به سرنوشت پرواز های قبلی همدان - تهران دچار شود

نماینده مردم همدان درمجلس شورای اسلامی افزود:درحال حاضر پروازهای همدان - مشهد ، همدان - کیش و همدان - تهران از فرودگاه همدان انجام می شود اما همه چیز به برنامه ریزی ، تبلیغات و به طبع استقبال مردم برمیگردد تا این پرواز ها تداوم داشته باشد و این فرصت از بین نرود.

وی با اشاره به این که در طی همین چند سال اخیر با پیگیری های خوب نمایندگان و مسئول ارشد استان به تکمیل راه آهن همدان به طور جدی ورود شد گفت : تا به امروز ده ها هزار نفر از مردم همدان با قطار به مشهد مقدس رفته اند و تکمیل خط راه آهن تهران – همدان نیز در مراحل پایانی خود قرار دارد تا با اتصال به تهران مردم همدان بتوانند از طریق راه آهن به اقصی نقاط کشور سفر کنند.

امیرخجسته ضمن اشاره به اینکه شروع عملیات اجرایی قطار همدان ملایر دراولیت های ما برای اتصال به خطوط راه آهن غرب کشور قرار دارد تصریح کرد : در همین راستا با پیگیری ها و جلسات متعدد با وزارت راه و مسکن و اتمام کاره مطالعاتی این پروژه ، قرارداد احداث این خط در حال طی مراحل قانونی میباشد.

نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی افزود:قطعا احداث خط راه آهن همدان_ ملایرمی توانند تحول بسیار خوبی را سفرهای مردم استان به نقاط غربی و حتی عتبات عالیات و پذیرش گردشگران خارجی از کشورهای همسایه غربی برای همدان به وجود آورد.

 

 

وی در ادامه پست زیر را به اشتراک گذاشت.

 

 

فریده اولادقباد نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس، با انتشار پستی خبر داد: بطحایی در مورد اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان توضیح می‌دهد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور وزرای آموزش و علوم در کمیسیون متبوعش خبرداد.

فریده اولادقباد از حضور وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در هفته جاری خبر داد و گفت: وزیر گزارشی از برنامه‌های خود برای سال جدید ارائه می‌دهد و نمایندگان به مرور بر روند اجرایی شدن این برنامه‌ها نظارت خواهند داد.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی همچنین با بیان اینکه آقای بطحایی باید گزارشی از عملکرد خود و اجرای برنامه ششم در سال گذشته نیز ارائه دهد، افزود: موضوعات مهمی همچون اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان را -با توجه به اینکه در برنامه ششم توسعه آمده است- از وزیر آموزش و پرورش مورد سوال قرار خواهم داد، درواقع وزیر باید در نخستین جلسه کمیسیون آموزش با ایشان، برنامه‌های خود را با هدف اجرا از مهرماه سال 97 توضیح دهند.
وی افزود: برنامه این وزارتخانه در زمینه هدایت تحصیلی دانش‌آموزان به سمت و سوی رشته‌های مهارتی و فنی و حرفه‌ای نیز مورد مطرح و پیگری خواهد شد.
اولادقباد تعداد مدارس تعمیر شده و برنامه وزیر برای بازسازی و ساخت مدارس در سال جدید و نوع بهره‌گیری از حمایت خیرین را از دیگر مسائل مطروحه در این جلسه عنوان کرد و گفت: آموزش‌های عمومی و آمادگی برای زندگی را باید به مباحث مدنظر در این خصوص افزود.
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه از وزیر علوم و معاون علمی رئیس‌جمهور نیز به همین منظور دعوت می‌شود، گفت: مصوبات برنامه ششم و نظارت بر روند اجرای شدن این مصوبات در زمینه آموزش عالی همچون ارتباط صنعت و دانشگاه‌ها و پژوهش و تحقیقات مانند افزایش ارتباطات پژوهشکده‌ها با پارک‌های علم و فناوری نیز در این جلسه و جلسات آتی پیگیری می‌شود.

 

 

وی در پست هایی دیگر تصاویری از حضورش در جلسه اخیر شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده، حضورش در  نشست کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملى و همچنین تصویری از حضورش در دیدار جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با فرزندان میرحسین موسوی، به اشتراک گذاشت.

 

 

جهانبخش محبی نیا نماینده مردم میاندوآب،شاهیندژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی، با انتشار پستی از دیدار با  آخوندی وزیر محترم راه و شهرسازی با حضور مدیرعامل پروژه جاده سرچم به همراه شورا و شهردار شهرستان میاندوآب نوشت.

در این نشست مسائل و مشکلات مربوط به پروژه های جاده سرچم و سایر پروژه های مربوط به راه و شهرسازی و پاره ای از مشکلات شهرداری در حوزه شهرسازی مورد بحث بررسی قرار گرفت.

 

 

محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس، تصویر زیر را منتشر کرد.

 

 

داود محمدی نماینده مردم قزوین،البرز و آبیک در مجلس، با انتشار پستی در صفحه شخصی اش به تشریح دیدار نوروزی جمعی از مسئولان کشور با رهبرانقلاب اسلامی پرداخت.

رهبر انقلاب اسلامی ظهر امروز (دوشنبه) در دیدار جمعی از مسئولان و مدیران نظام با تبریک اعیاد و ماه رجب، این ایام مبارک را فرصت‌هایی برجسته برای عبادت و توسل خواندند و افزودند: کلید حل مشکلات، «دعا، یاد خدا و اصلاح دل‌ها» است و ماه رجب عید کسانی است که قصد اصلاح قلوب خود را دارند.  حضرت آیت الله خامنه‌ای با تأکید بر لزوم ایستادگی مسئولان بر اهداف اسلام و جمهوری اسلامی، گفتند: «تقوا» و «اجتناب از گناه، خیانت و دنیاطلبی» که عامل ایستادگی، و برای مسئولان از اوجب واجبات است، در گرو تقویت ارتباط با خداست.
ایشان با یادآوری روحیه انقلابی و خدمتگزارانه حاکم بر مدیران کشور در دهه ۶۰، خطاب به مسئولان خاطرنشان کردند: آیا آن احساسات و رفتارهای تحسین‌برانگیز را به یاد دارید؟ آیا آن بی‌اعتنایی به مال دنیا و اهتمام به خدمت را به‌یاد دارید؟ اشکال کار این است که گاهی آن ارزشها فراموش می‌شود. رهبر انقلاب اسلامی راه جلوگیری از مبتلا شدن به غفلت و سقوط تدریجی را مراقبه خواندند و افزودند: همه ما مسئولان در جمهوری اسلامی احتیاج به تعمیر قلب خود داریم زیرا جمهوری اسلامی بر اساس اهداف و آرمان‌های مهمی همچون توحید و شریعت الهی، عدالت، آزادی و استقلال بوجود آمده و با حکومت‌های متعارف در دنیا متفاوت است.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در بخش دیگری از سخنانشان با تأکید بر لزوم ساماندهی فضای کسب و کار به‌عنوان زیربنای اقتصاد کشور، افزودند: انجام این کار جزو وظایف ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی است و آن ستاد نیز پیگیر حل مشکلات است اما باید کار با نیرو و انگیزه جوانانه دنبال و پیگیری شود.

ایشان همچنین با ابراز خرسندی از تبدیل شدن مطالبه ایجاد پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی داخلی به مطالبه ای عمومی، گفتند: مسئولان باید امنیت و حریم داخلی مردم و کشور را حفظ کنند. تعرض به امنیت و حریم داخلی مردم «حرام شرعی» است و نباید انجام شود. رهبر انقلاب اسلامی افزودند: متصدیان کار در دستگاههای دولتی و قضایی مراقبت کنند تا حریم داخلی زندگی مردم و اسرار آنها محفوظ بماند.

 

 

مهرداد لاهوتی نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی، تصاویری از جلسه فراکسیون مستقلین با وزیر آموزش و پرورش و تصویری از حضورش در جلسه با وزیر اقتصاد ورئیس بانک مرکزی، به اشتراک گذاشت.

 

 

سید مهدی موسوی نژاد نماینده مردم دشتستان در دوره نهم مجلس شورای اسلامی، تصویر زیر را در تازه ترین پست اینستاگرامی خود منتشر کرد.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet