هدر موبایل
1397/01/25 11:16:19
سرویس فرهنگی
بطحایی با اشاره به همزمانی امتحانات با ماه رمضان و جام جهانی:

چاره‌ای بجز برگزاری امتحانات نهایی مدارس در موعد همیشگی نیست

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه عدم جابجایی زمان برگزاری امتحانات مدارس ارتباطی به غیرقانونی بودن آن ندارد، گفت: چاره‌ای بجز برگزاری امتحانات نهایی در موعد همیشگی نیست.
چاره‌ای بجز برگزاری امتحانات نهایی مدارس در موعد همیشگی نیست وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه عدم جابجایی زمان برگزاری امتحانات مدارس ارتباطی به غیرقانونی بودن آن ندارد، گفت: چاره‌ای بجز برگزاری امتحانات نهایی در موعد همیشگی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201708103069541840.jpg چاره‌ای,بجز,برگزاری,امتحانات,نهایی,مدارس,در,موعد,همیشگی,نیست Icana

سیدمحمد بطحایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به همزمانی برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان با ماه مبارک رمضان و مسابقات جام جهانی گفت: عدم جابجایی زمان برگزاری امتحانات ارتباطی به غیرقانونی بودن آن نداشته و بر اساس تدبیری است که وزارتخانه صورت داده است.

وی بر همین اساس یادآور شد: اگر امتحانات را در اردیبهشت ماه برگزار می کردیم، سال تحصیلی کوتاه می‌شد و اگر زمان برگزاری آن را بعد از خرداد ماه موکول می‌کردیم نیز فاصله زمانی میان درس و امتحان دانش آموزان ایجاد می‌شد که از نظر آموزشی دانش آموزان را دچار مشکل می‌کرد.

وزیر آموزش و پرورش در پایان خاطرنشان کرد: وزارتخانه برای بررسی زمان برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان کمیته‌ای تشکیل داد که کارشناسان بر اساس بررسی‌های صورت گرفته به این نتیجه رسیدند که چاره‌ای جز برگزاری امتحانات در موعد همیشگی نبوده و ناگزیر برخی از امتحانات در ماه مبارک رمضان خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر
  • چاره‌ای بجز برگزاری امتحانات نهایی مدارس در موعد همیشگی نیست


آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet