هدر اصلی
1397/01/21 18:52:48
سرویس اقتصادی
اکبری نشست کمیسیون کشاورزی مجلس را تشریح کرد:

امهال وام کشاورزان خسارت دیده تا سال 98

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس نشست این کمیسیون را تشریح کرد و گفت وام کشاورزان خسارت دیده تا سال ۹۸ امهال می شود.
امهال وام کشاورزان خسارت دیده تا سال 98 رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس نشست این کمیسیون را تشریح کرد و گفت وام کشاورزان خسارت دیده تا سال 98 امهال می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43760.jpg امهال,وام,کشاورزان,خسارت,دیده,تا,سال,98 Icana

علی اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز (سه شنبه 21 فروردین ماه)کمیسیون کشاورزی، اظهار داشت:تعدادی از نمایندگان موضوع امهال وامهای کشاورزان و دامپروان خسارت دیده را پیگری کردند آنها خواهان اعمال ماده 236 آیین نامه بودند که کوتاهی دولت در این زمینه از طریق پیگیری قضایی دنبال شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس ادامه داد: با حضور نمایندگانی از سازمان مدیریت بحران، بانک مرکزی، بانک کشاورزی، سازمان برنامه و بودجه، وزارت جهادکشاورزی و وزارت اقتصاد و دارایی موضوع بررسی شد.

نماینده مردم بجنورد در مجلس دهم شورای اسلامی بیان داشت: از سوی مسئولان اعلام شد که امهال این وام ها در سال های 93، 94 و 95 برابر قانون انجام داده و اجرای این موضوع در سال 96 در حال پیگیری است تا آیین نامه های توسط دولت ابلاغ و بدهی های این بخش در سال 96 و برای سه سال امهال شود.

وی تاکید کرد: براساس بند(خ) ماده 33 قانون برنامه ششم توسعه، دولت موظف است سود، کارمزد و جریمه وام های دریافتی کشاورزا ن خسارت دیده از حوادث غیر مترقبه را به عهده بگیرد و برای سه سال این وام ها را امهال کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet