هدر موبایل
1397/01/24 15:13:41
سرویس سیاسی
ابطحی مطرح کرد؛

هلند پیش‌قراول اقدامات افراطی ضدایرانی و اسلامی در اروپا

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است هلند حضور مستقیم در مذاکرات برجام نداشته از این رو می‌تواند به راحتی نقش هدایت‌کننده در اقدامات ضد ایرانی اروپا را ایفا کند.
هلند پیش‌قراول اقدامات افراطی ضدایرانی و اسلامی در اروپا عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است هلند حضور مستقیم در مذاکرات برجام نداشته از این رو می‌تواند به راحتی نقش هدایت‌کننده در اقدامات ضد ایرانی اروپا را ایفا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109051753561.jpg هلند,پیش‌قراول,اقدامات,افراطی,ضدایرانی,و,اسلامی,در,اروپا Icana

سید محمد جواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به هشدار هلند به شهروندان خود برای پاک کردن اطلاعات حساس از روی لب تاپ و گوشی خود در صورت سفر به ایران، گفت: متأسفانه دولت فعلی حاکمه در هلند به شدت ضد ایرانی و ضد اسلامی است.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حتی مشاهده شده که دولت هلند با دولت ترکیه هم وارد مشکلاتی شده و اختلافات اساسی دارند.

وی در ادامه با بیان اینکه هلند نشان داده که در حرکات افراطی در اروپا پیش قراول است، اظهار داشت: شاید اینگونه به نظر برسد فرانسه، آلمان و انگلیس باید پیش قدم تمام اقدامات ضد ایرانی و اسلامی باشند اما هلند این نقش را بازی می کند.

ابطحی ادامه داد: از طرفی هلند هم در مذاکرات برجام نقش مستقیم نداشته و هم می تواند نقشه راهی برای سایر کشورهای اروپایی در این دست اقدامات باشد.

وی افزود: هلند به نوعی اقدام می کند که واکنش های ایران، کشورهای دوست خود و سازمان های بین المللی را آزمایش کرده و در نهایت با این روش از سازمان های بین المللی قطعنامه علیه ایران می گیرد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: هلند سردمدار کشورهای اروپایی برای تحت فشار قرار داده ایران شده که البته این فشار در یک حلقه از کشورهای اروپایی صورت می گیرد ضمن اینکه حزب حاکم کنونی هلند رویکرد ضد ایرانی داشته و سیاست های آنها از لابی صهیونیست ها که به شدت در این کشور قوی عمل می کند، نشأت می گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet