هدر موبایل
1397/01/22 10:53:25
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در تشریح جلسه غیرعلنی مجلس مطرح کرد:

ورود مجلس و دولت به بحران آب/ با توجه به گرم شدن هوا و کاهش باران باید تصمیمات مهمی اخذ شود

رئیس قوه مقننه با بیان اینکه مشکلات مربوط به بحران آب در کشور با حضور وزرای نیرو و کشاورزی در جلسه غیرعلنی امروز بررسی شد، گفت: با توجه به گرم شدن هوا و کاهش باران تصمیمات مهمی باید اخذ شود.
ورود مجلس و دولت به بحران آب/ با توجه به گرم شدن هوا و کاهش باران باید تصمیمات مهمی اخذ شود رئیس قوه مقننه با بیان اینکه مشکلات مربوط به بحران آب در کشور با حضور وزرای نیرو و کشاورزی در جلسه غیرعلنی امروز بررسی شد، گفت: با توجه به گرم شدن هوا و کاهش باران تصمیمات مهمی باید اخذ شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104649054460.jpg ورود,مجلس,و,دولت,به,بحران,آب/,با,توجه,به,گرم,شدن,هوا,و,کاهش,باران,باید,تصمیمات,مهمی,اخذ,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در آغاز نشست علنی امروز (چهارشنبه، 22 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی گفت: از ساعت 8 صبح جلسه بسیار مهمی در مورد مشکلات آب در کشور به صورت غیرعلنی داشتیم که حدود 2 ساعت و نیم به طول کشید؛ این جلسه با حضور وزیر نیرو و وزیر کشاورزی و همکارانشان برگزار شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این جلسه نشان داد با توجه به گرم شدن هوا و کاهش باران باید تصمیمات مهمی در خصوص استفاده بهینه از آب در بخش های کشاورزی و صنعتی گرفته شود ضمن آنکه باید ساماندهی روشن تری در این زمینه داشته باشیم.

دکتر لاریجانی افزود: با توجه به این مسئله کارگروهی نیز در دولت تشکیل شده و کمیسیون های مربوطه در مجلس مستمرا در جریان پیشرفت کارها قرار بگیرند تا ان شاءالله در آینده این مسئله برای کشاورزان و عموم مردم مشکلی ایجاد نکند./

پایان پیام    

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet