هدر موبایل
1397/01/22 12:15:23
سرویس صحن
مطهری:

دولت پیام مجلس را درباره نابسامانی بازار ارز دریافت کند

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه اعتراض نمایندگان به نحوه مدیریت بانک مرکزی توأم با توهین نبود، گفت: دولت باید پیام مجلس را دریافت کرده و به نابسامانی بازار پایان دهد.
دولت پیام مجلس را درباره نابسامانی بازار ارز دریافت کند نایب رئیس مجلس با بیان اینکه اعتراض نمایندگان به نحوه مدیریت بانک مرکزی توأم با توهین نبود، گفت: دولت باید پیام مجلس را دریافت کرده و به نابسامانی بازار پایان دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201802105165941404.jpg دولت,پیام,مجلس,را,درباره,نابسامانی,بازار,ارز,دریافت,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی مطهری در نشست علنی امروز (چهار شنبه، 22 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در هنگام اخذ رأی از نمایندگان درباره عدم مشارکت آنها به مزاح گفت: مجلس در آرامش خوبی است؛ این رویه، جبران جلسه دیروز است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که به اتفاقات روز گذشته مجلس در هنگام آغاز سخنرانی سیف اشاره می کرد، افزود: البته اصل کاری که روز گذشته اتفاق افتاد، بد نبود؛ اصل آن کار اعتراض نمایندگان به نحوه مدیریت بانک مرکزی بوده است.

مطهری تاکید کرد: اعتراضات نمایندگان همراه با توهین نبوده و خود بنده هم سعی در مدیریت آن داشتم؛ اما دولت باید پیام مجلس را دریافت کند و به نابسامانی بازار پایان دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet