هدر موبایل
1397/01/22 12:36:51
سرویس صحن
محمودی شاه نشین در تذکر شفاهی:

تسهیلات تقویت مراکز اشتغالزایی روستاها در پیچ و خم مباحث اداری گفتار شده است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس نسبت به تعلل و اشکالات پیش آمده در ارائه تسهیلات به مراکز اشتغالزایی روستاها انتقاد کرد.
تسهیلات تقویت مراکز اشتغالزایی روستاها در پیچ و خم مباحث اداری گفتار شده است عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس نسبت به تعلل و اشکالات پیش آمده در ارائه تسهیلات به مراکز اشتغالزایی روستاها انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801106447359303.jpg تسهیلات,تقویت,مراکز,اشتغالزایی,روستاها,در,پیچ,و,خم,مباحث,اداری,گفتار,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد محمودی شاه نشین در نشست علنی امروز (چهار شنبه، 22 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک عید مبعث، در تذکری شفاهی خطاب به وزیر ورزش و جوانان گفت: تاخیر در تکمیل پروژه دو سه میلیارد تومانی به میزان 5 سال قابل تأمل است؛ متاسفانه زمین چمن مصنوعی با تعداد محدود امکانات در ملارد در چند بخش تغییر پیدا کرده، حال آنکه بهره برداری از آن سال ها پیش باید انجام می گرفت؛ شرکت تجهیز و توسعه فعالیت ورزشی پروژه های نیمه تمام را تکمیل کند.

نماینده مردم شهریار و ملارد در مجلس شورای اسلامی افزود: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به تقویت مراکز اشتغالزایی روستاها که قرار بود با تسهیلاتی انجام گیرد، توجه داشته باشد، زیرا مراحل این تسهیلات در پیچ و خم مباحث اداری گرفتار شده است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: حق و الزحمه ها و حق التدریسی ها چرا هر 6 ماه یکبار با تاخیر پرداخت حقوقی مواجه می شوند، از سوی دیگر مدارس در شهرستان ها با کلاس های 45 نفره بوده و از سوی دیگر 50 درصد آنها فرسوده و در حال تخریب است، بنابراین نسبت به بازسازی و تخصیص اعتبار مدارس استثنایی توجه شود./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet