هدر موبایل
1397/01/22 13:09:50
سرویس صحن
کمالی‌پور در تذکر شفاهی:

شفاف و صریح به مردم بگویید که پول نداریم

نماینده مردم جیرفت در مجلس با بیان اینکه مردم که نامحرم نیستند، گفت: باید به آنها شفاف اعلام شود که پول نداریم تا تکلیف خود را بدانند.
شفاف و صریح به مردم بگویید که پول نداریم نماینده مردم جیرفت در مجلس با بیان اینکه مردم که نامحرم نیستند، گفت: باید به آنها شفاف اعلام شود که پول نداریم تا تکلیف خود را بدانند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100158310955.jpg شفاف,و,صریح,به,مردم,بگویید,که,پول,نداریم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، یحیی کمالی‌پور در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 22 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری جدی به دولت گفت: تمامی امور عمرانی و اجرایی کشور به ویژه در جنوب استان کرمان تعطیل شده و مسئولان وزارتخانه‌ها اعلام می‌کنند اعتبار تخصیص داده نشده و پول ندارند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم که نامحرم نیستند، باید به آنها شفاف اعلام شود که پول نداریم تا تکلیف خود را بدانند.

وی ادامه داد: اینکه مسئولان کاری انجام نمی‌دهند و مطرح می‌کنند پول نداریم برای مردم قابل توجیه نیست.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رئیس سازمان برنامه و بودجه باید به طور شفاف و صریح به مردم اعلام کند که پول نداریم و نمی‌توانیم اعتبار تخصیص دهیم تا این همه بحران در کشور ایجاد نشود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet