ایام محرم 1398
1397/01/22 13:13:52
سرویس صحن
مسعودی در تذکر شفاهی:

گردنه های شهرستان نی ریز همچنان خانواده ها را داغدار می کند

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه فارس در صدر جدول تصادفات منجر به مرگ است، گفت: راه ها و گردنه های شهرستان نی ریز همچنان خانواده ها را داغدار می کند.
گردنه های شهرستان نی ریز همچنان خانواده ها را داغدار می کند نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه فارس در صدر جدول تصادفات منجر به مرگ است، گفت: راه ها و گردنه های شهرستان نی ریز همچنان خانواده ها را داغدار می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201702108265455283.jpg گردنه,های,شهرستان,نی,ریز,همچنان,خانواده,ها,را,داغدار,می,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبر گزاری خانه ملت، اصغر مسعودی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 22 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر اقتصاد و دارایی گفت: پرداخت حق سهم عوارض آلایندگی برخی بخش های شهرستان نی ریز علیرغم دستور معاون اول رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه اجرایی نشده است.

نماینده مردم نی ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی افزود: چرا در رابطه با حق مردم بی توجه هستید، ظلم و بی عدالتی به مردم محروم تدبیر را در خشکسالی و فرونشست زمین به مسلخ می برد.

وی در تذکری به وزیر ارتباطات تصریح کرد: بسیاری از روستاها راه و همراه ندارند گویی هیچ کس همراه آن ها نیست، مشکل تلفن ثابت و اینترنت را حل کنید.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در تذکری به وزیر راه و شهرسازی گفت: فارس در صدر جدول تصادفات منجر به مرگ است، راه ها و گردنه های شهرستان نی ریز همچنان خانواده ها را داغدار می کند، سریع تر گردنه لای رز را تکمیل کنید، همچنین وزارت جهاد کشاورزی نیز باید زمین های مستعد را برای کشت درختان دیم و گیاهان دارویی واگذار کند./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet