هدر موبایل
1397/01/22 14:17:47
سرویس صحن
محمودی در تذکر شفاهی:

کشاورزان مظلوم جنوب اصفهان را دریابید/ خودمختاری مدیران در وزارت راه

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس با بیان اینکه بحران آب در تمامی کشور وجود دارد، خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: تقاضا داریم سری به جنوب استان اصفهان بزنید و کشاورزان مظلوم را دریابید.
کشاورزان مظلوم جنوب اصفهان را دریابید/ خودمختاری مدیران در وزارت راه نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس با بیان اینکه بحران آب در تمامی کشور وجود دارد، خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: تقاضا داریم سری به جنوب استان اصفهان بزنید و کشاورزان مظلوم را دریابید. https://cdn.icana.ir/d/019/201607108385830875.jpg کشاورزان,مظلوم,جنوب,اصفهان,را,دریابید/,خودمختاری,مدیران,در,وزارت,راه Icana

به گزارش خبرنگار خبر گزاری خانه ملت، سمیه محمودی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 22 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: متاسفانه علیرغم ابلاغ اعتبار جهت تکمیل بخش هایی از راه های شهررضا به اصفهان و به مبارکه که قرار بود و تعهد داده شد که دهه فجر 96 تکمیل شود اما متاسفانه یک ماه از 97 گذشت و هیچ اقدامی صورت نگرفت.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی افزود: نمی دانیم که این موضوع به دلیل سوءمدیریت، اختلافات درون سازمانی یا خودمختاری مدیران است که تاکنون اقدامی صورت نگرفته، آقای آخوندی مشخص نیست چند نفر باید در جاده ها کشته و قربانی شوند تا مدیران شما بتوانند حرکتی انجام دهند انتظار می رود این موضوع را مدیریت کنید و مردم را از بحران نجات دهید.

وی با انتقاد از اینکه وجود تبعیض در کشور موجب نارضایتی شده است خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، رئیس سازمان برنامه و بودجه، مدیران استانی و استاندار گفت: میان مردم تبعیض قائل نشوید زیرا تبعیض نارضایتی ها را افزایش داده است در حال حاضر میان کشاورزان استان اصفهان تبعیض قائل می شوید و نارضایتی ها قابل کنترل نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه بحران آب در تمامی کشور وجود دارد، تصریح کرد: بحران آب در شرق، غرب، شمال و جنوب استان اصفهان وجود دارد و نباید تبعیضی در این ارتباط قائل شد زیرا ما نمی توانیم پاسخگوی عدم مدیریت شما و ایجاد نارضایتی ها باشیم اگر قرار است برای خشکسالی ها برنامه ریزی انجام شود تقاضا داریم سری نیز به جنوب استان اصفهان بزنید و کشاورزان مظلوم را دریابید.

نماینده مردم شهررضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سهم آبه کشاورزان منطقه مهیار شهرضا هنوز پرداخت نشده است، گفت: اگر قرار است امتیازی داده شود باید به تمامی کشاورزان داده شود. تقاضا داریم در این زمینه به صورت جدی ورود کرده متاسفانه کشاورزانی که خمس و زکات می دادند در حال حاضر خمس و زکات بگیر شدند./

پایان پیام      

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet