هدر موبایل
1397/01/24 18:21:00
سرویس سیاسی
میرزایی‌:

آمریکا وارد جنگ مستقیم با روسیه نمی‌شود/امکان حمله موشکی محدود به سوریه وجود دارد

عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد بر اساس شرایط کنونی حمله موشکی محدود به پایگاه های نظامی ارتش سوریه یا فرودگاه های این کشور از سوی آمریکا رخ خواهد داد.
آمریکا وارد جنگ مستقیم با روسیه نمی‌شود/امکان حمله موشکی محدود به سوریه وجود دارد عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد بر اساس شرایط کنونی حمله موشکی محدود به پایگاه های نظامی ارتش سوریه یا فرودگاه های این کشور از سوی آمریکا رخ خواهد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100494422460.jpg آمریکا,وارد,جنگ,مستقیم,با,روسیه,نمی‌شود/امکان,حمله,موشکی,محدود,به,سوریه,وجود,دارد Icana

جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص اعزام کشتی‌های نظامی آمریکا به منطقه با صدها موشک و جنگنده، گفت: آمریکایی ها در سال گذشته نیز به بهانه مسئله حمله شیمیایی به خان شیخون تجاوز کردند از این رو امکان تکرار چنین رفتاری وجود دارد.

نماینده مردم ایلام، ایوان و چرداول در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: البته اگر حمله ای انجام شود با گذشته کمی تفاوت دارد زیرا در سال قبل فقط آمریکایی ها حمله کردند اما اکنون انگلستان و فرانسه نیز ایالات متحده را همراهی می کنند از این رو باید دید که چه رفتاری در نهایت از ترامپ سر زده خواهد شد.

وی ادامه داد: بر اساس شرایط کنونی می توان پیش بینی کرد که حمله موشکی محدود به پایگاه های نظامی ارتش سوریه یا فرودگاه های این کشور انجام خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه نباید فراموش کرد نیروهای روسیه نیز در سوریه در حالت آماده باش هستند و روس ها در پیامی عنوان کردند که اگر به دمشق حمله شود، حتما پاسخ خواهند داد، افزود: بر این اساس بعید است که آمریکایی ها وارد جنگ مستقیم شوند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین باید اذعان کرد که امکانات نظامی ایالات متحده در منطقه نیز در حدی نیست که بخواهند به صورت گسترده در سوریه به جنگ بپردازند و با روسیه درگیر شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet