هدر موبایل
1397/01/24 11:18:00
سرویس سیاسی
جاسمی تشریح کرد:

آیا پای گاوچران‌های آمریکایی به میدان جنگ در سوریه باز می‌شود؟

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد مسئولان دولت آمریکا مانند ترامپ وجان بولتن در تیمی جنگ طلب هستند از این رو بعید نیست دست به اقدام نظامی بزنند و نشان دهند که گاوچران هستند.
آیا پای گاوچران‌های آمریکایی به میدان جنگ در سوریه باز می‌شود؟ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد مسئولان دولت آمریکا مانند ترامپ وجان بولتن در تیمی جنگ طلب هستند از این رو بعید نیست دست به اقدام نظامی بزنند و نشان دهند که گاوچران هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100522718294.jpg آیا,پای,گاوچران‌های,آمریکایی,به,میدان,جنگ,در,سوریه,باز,می‌شود؟ Icana

قاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص حمله نظامی احتمالی آمریکا به سوریه با توجه به اعزام کشتی‌های نظامی به منطقه با صدها موشک و جنگنده، گفت: آمریکایی ها اعتقاد دارند که حکومت بشار اسد باید از دولت مرکزی سوریه برکنار شود از این رو اقدام به تنش زایی در این کشور کردند اما در نهایت این هدف محقق نشد و با شکست مواجه شدند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همچنین باید اذعان کرد که ایالات متحده هیچگاه به دنبال حل و فصل مسائل و اختلافاتش با سایر کشورها از طریق گفتمان سیاسی نبوده لذا در شرایط کنونی اقدام به تهدید نظامی کرده اند.

وی ادامه داد: کارشناسان سیاسی اعتقاد دارند که تیم تشکیل دهنده دولت کنونی آمریکا مانند ترامپ وجان بولتن در واقع تیمی جنگ طلب هستند از این رو بعید نیست با توجه به لشگرکشی هایی که انجام داده اند دست به اقدام نظامی بزنند و نشان دهند که گاوچران هستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: همچنین با توجه به درگیری که بین روسیه و آمریکا در شورای امنیت وجود دارد و قطعنامه هایی که پی در پی توسط این کشورها وتو شده به نوعی بیانگر آغاز جنگ سرد بین طرفیت است اما بعید به نظر می رسد در زمانی کوتاه جنگ نظامی بین دو کشور رخ دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم مسئولان ایالات متحده کمی واقع بینانه تر به شرایط منطقه و جایگاهشان در بین کشورها توجه کنند زیرا جنگ افروزی به هیچ عنوان به نفعشان تمام نخواهد شد و صرفا بی ثباتی در منطقه را رقم خواهد زد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet