هدر موبایل
1397/01/22 16:53:14
سرویس استان ها
مقدسی:

گسترش زیرساخت مخابراتی و ارتباطی در مناطق روستایی ضروری است

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: گسترش زیرساخت مخابراتی و ارتباطی در مناطق روستایی به منظور توسعه خدمات این حوزه در روستاها ضروری است.
گسترش زیرساخت مخابراتی و ارتباطی در مناطق روستایی ضروری است نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: گسترش زیرساخت مخابراتی و ارتباطی در مناطق روستایی به منظور توسعه خدمات این حوزه در روستاها ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801109800428433.jpg گسترش,زیرساخت,مخابراتی,و,ارتباطی,در,مناطق,روستایی,ضروری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید مهدی مقدسی در دیدار با جمعی از مدیران و پرسنل شرکت مخابرات در اراک اظهار داشت: گسترش خدمات ارتباطی و مخابراتی همچون اینترنت در مناطق روستایی بایستی مورد توجه قرار گیرد تا روستاییان از این امکانات به نحو مطلوب بهره مند شوند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: قانون برنامه ششم توسعه موضوع گسترش خدمات ارتباطی و ایجاد اشتغال در این حوزه را مورد توجه قرار داده که بایستی مدنظر شرکت مخابرات قرار گیرد.

مقدسی بیان کرد: بدون شک یکی از مولفه هایی که در رابطه با پیشرفت جامعه و دستیابی به توسعه پایدار مطرح می شود، ضرورت وجود زیرساخت و امکانات ارتباطی و مخابراتی است که در این راستا باید گام های موثر برداریم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، خاطرنشان ساخت: هر روزه شاهد به روز رسانی علم و تکنولوژی در سراسر جهان هستیم، بنابراین باید با بهره گیری از آن ارتقای زیرساخت ارتباطی و مخابراتی را رقم بزنیم.

وی عنوان کرد: شرکت مخابرات بایستی با برنامه ریزی اصولی دامنه فعالیت و خدمات ارتباطی خود را در سطح جامعه گسترش دهد تا هم بتواند خدمت گزاری مطلوب انجام داده و هم درآمدزایی و اشتغال ایجاد کند.

به گزارش مهر، نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی همچنین در رابطه با برخی شبکه های اجتماعی موبایلی و مطرح شدن موضوع فیلترینگ تلگرام گفت: اثرگذاری این اقدام در گرو معرفی یک جایگزین مناسب داخلی برای شبکه های اجتماعی موبایلی است و باید شرایط لازم برای این اقدام فراهم شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet