ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1397/01/23 15:09:13
سرویس سیاسی
موسوی لارگانی تشریح کرد:

تعریف ترامپ از تروریسم چیست؟

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ابعاد مختلف تروریسم از نگاه‌های مختلف را تشریح کرد.
تعریف ترامپ از تروریسم چیست؟ عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ابعاد مختلف تروریسم از نگاه‌های مختلف را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/84458.jpg تعریف,ترامپ,از,تروریسم,چیست؟ Icana

سیدناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات اخیر ترامپ مبنی بر تعهد عربستان به کاهش حمایت مالی از تروریست‌ها گفت: اگر منظور ترامپ تروریسم به معنای واقعی باشد، داعش، طالبان و القاعده تروریست هستند که آمریکا در رأس کمک کنندگان به آنها قرار دارد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: آمریکا با پول سعودی ها سلاح و تجهیزات مختلف نظامی در اختیار تروریست ها قرار می دهد که البته مردم دنیا به آن آگاه هستند.

وی ادامه داد: آمریکایی ها کسانی که با تروریست ها مقابله و مبارزه می کنند را تروریسم می دانند چنانچه بشار اسدی که ملت سوریه بارها به او رأی داده و وی را مورد حمایت قرار داده اند را تروریست می داند یا جایگاهی که شیعیان لبنان داشته و در قلب مردم این کشور هستند را به عنوان تروریست نام می برد که قطعا عربستان نیز به این تروریست ها به ظن آنها، کمکی نکرده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: زمانی که غزه در محاصره بود مفتی سعودی حکم کرده بود که کمک به غزه حرام است و آنها را تروریست معرفی می کرد از این رو باید تعاریف و نگاه ها به تروریسم را بدانیم که زمانی که ترامپ اعلام می کند سعودی از تروریسم حمایت نمی کند منظور آنها کدام دسته از افراد دنیا هستند./

گفت و گو از مهدیه قربانی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet