هدر موبایل
1397/01/24 13:19:00
سرویس سیاسی
برزگرکلشانی:

ترامپ تجربه شکست آمریکا در افغانستان و عراق آویزه گوش کند/تجاوز آمریکا به سوریه تبعات سختی دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اگر آمریکا بخواهد به صورت مستقیم به سوریه تجاوز کند به نوعی قوانین بین المللی را نقض کرده و ضرر خواهد کرد.
ترامپ تجربه شکست آمریکا در افغانستان و عراق آویزه گوش کند/تجاوز آمریکا به سوریه تبعات سختی دارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اگر آمریکا بخواهد به صورت مستقیم به سوریه تجاوز کند به نوعی قوانین بین المللی را نقض کرده و ضرر خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104892053267.jpg ترامپ,تجربه,شکست,آمریکا,در,افغانستان,و,عراق,آویزه,گوش,کند/تجاوز,آمریکا,به,سوریه,تبعات,سختی,دارد Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در رابطه با اعزام کشتی‌های نظامی آمریکا به منطقه و احتمال هرگونه تجاوز نظامی به سوریه، گفت: امیدواریم عکس العمل آمریکا منجر به حمله نظامی به سوریه نشود زیرا تبعات سختی برای ایالات متحده در دنیا فراهم خواهد کرد.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در گذشته عموما آمریکا جنگ های نیابتی را در منطقه راه اندازی و مدیریت می کرد از این رو اگر آمریکا بخواهد به صورت مستقیم به سوریه تجاوز کند به نوعی قوانین بین المللی را نقض کرده و ضرر خواهد کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه آمریکایی ها همواره با بهانه جویی تلاش کرده اند به کشورهای منطقه تجاوز نظامی انجام دهند تا بتوانند به اهدافشان دست یابند؛ هنوز مشخص نشده حمله شیمیایی در دومای سوریه رخ داده یا خیر اما ترامپ سریعا از این مهم سوء استفاده کرده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: آمریکا در گذشته نی به بهانه از بین بردن سلح های کشتار جمعی و شیمایی به کشورهایی مانند افغانستان و عراق حمله کرد اما بعدا مشخص شد که صرفا بهانه جویی کرده است؛ همچنین باید اذعان کرد که ایالات متحده هیچ تجربه مثبتی از حضور در افغانستان و عراق بدست نیاورده از این رو حمله به سوریه نیز برایش خوب تمام نخواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین نباید از یاد برد که ایالات متحده با تنش زایی در سوریه به دنبال تامین منافع اسرائیل است از این رو صهیونیست ها نیز در تلاش هستند با استفاده ابزاری از آمریکا به اهدافشان در منطقه دست یابند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet