هدر موبایل
1397/01/25 12:40:59
سرویس اجتماعی
بت کلیا:

شارژ یک میلیون تومانی حساب شهروندی برای استفاده از طرح ترافیک صد در صد غیرقانونی است

عضو کمیسیون عمران مجلس شارژ یک میلیون تومانی حساب شهروندی برای استفاده از طرح ترافیک را غیرقانونی دانست.
شارژ یک میلیون تومانی حساب شهروندی برای استفاده از طرح ترافیک صد در صد غیرقانونی است عضو کمیسیون عمران مجلس شارژ یک میلیون تومانی حساب شهروندی برای استفاده از طرح ترافیک را غیرقانونی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106968211595.jpg شارژ,یک,میلیون,تومانی,حساب,شهروندی,برای,استفاده,از,طرح,ترافیک,صد,در,صد,غیرقانونی,است Icana

یوناتن بت کلیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اظهارات معاون شهردار مبنی بر اینکه تمامی افرادی که می خواهند مجوز سالانه ورود به طرح ترافیک دریافت کنند باید حساب شهروندی خود را یک میلیون تومان شارژ کنند این کار را تخلف دانست و گفت: مبلغ روزانه برای ورود به طرح ترافیک 36 هزار تومان و در واقع هزینه سالانه طرح ترافیک حدود 7 تا 8 میلیون است؛ در این ارتباط نمی توان شهروندان را مجبور به شارژ حساب کرد و این امر خلاف قانون است.

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی درمجلس شورای اسلامی، افزود: متاسفانه شهردار جای اینکه آرامش مردم را تامین کند با این اقدام آرامش را از مردم گرفته و فشارهای مضاعفی را به مردم وارد کرده است.

وی تصریح کرد: شارژ یک میلیون تومانی حساب شهروندی برای استفاده از طرح ترافیک صد درصد غیرقانونی است و اظهارات محمد علیخانی رییس کمیسیون حمل ونقل و ترافیک شورای شهر تهران را تایید می کنم و باید این مصوبه لغو و در آن تجدیدنظر شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: از وزارت کشور و فرمانداری تقاضا داریم اجازه ندهد چنین مصوباتی در شورای شهر تصویب شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در این ارتباط تماسی را با رییس کمیسیون حمل ونقل شورای شهر تهران خواهم داشت و از وی درخواست می کنم این موضوع را با جدیت پیگیری کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet