شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1397/01/23 17:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قدیری ابیانه:

دروغ پردازی و سناریو نویسی از کارهای آمریکا و غرب است/ خون شهدای مدافع حرم پایمال نخواهد شد

سفیر سابق ایران در استرالیا و مکزیک گفت: خون شهدای مدافع حرم پایمال نخواهد شد و دشمنان بدانند، ایران از نظام سوریه و حقوق ملتش مبنی بر حق حاکمیتشان دفاع می‌کند.
دروغ پردازی و سناریو نویسی از کارهای آمریکا و غرب است/ خون شهدای مدافع حرم پایمال نخواهد شد سفیر سابق ایران در استرالیا و مکزیک گفت: خون شهدای مدافع حرم پایمال نخواهد شد و دشمنان بدانند، ایران از نظام سوریه و حقوق ملتش مبنی بر حق حاکمیتشان دفاع می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201706105943662569.jpg دروغ,پردازی,و,سناریو,نویسی,از,کارهای,آمریکا,و,غرب,است/,خون,شهدای,مدافع,حرم,پایمال,نخواهد,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدحسن قدیری ابیانه سفیر سابق ایران در استرالیا و مکزیک درباره حمله جنگنده‌های صهیونیستی به سوریه و شهادت تعدادی از مدافعان حرم اظهار داشت: رفتار و مواضع آمریکا در قبال منطقه و سوریه دوران خوبی است که ماهیت خبیثانه آنها شناخته شود.

وی ادامه داد: ادعای آنها مبنی بر اینکه سوریه سلاح شیمیایی به کار برده دروغ است، خودشان هم می‌دانند که این حرفی که می زنند دروغ است، دروغ پردازی و سناریو نویسی از کارهای آمریکا و غرب است.

کارشناس مسائل سیاسی و بین‌الملل اضافه کرد: رژیم صهیونیستی از ترس و وحشت است که این حمله‌ی احمقانه را طراحی کرد. آنها دیدند که داعش در حال سقوط  می‌باشد و تمامی مناطق سوریه در حال آزاد سازی از این گروه نجس است.

به گزارش دفاع پرس، قدیری ابیانه با بیان اینکه ایران پاسخ محکمی به این حمله صهیونیستی‌ها خواهد داد، اضافه کرد: خون شهدای مدافع حرم پایمال نخواهد شد و دشمنان بدانند، ایران از نظام سوریه و حقوق ملتش مبنی بر حق حاکمیتشان دفاع می‌کند و هرگونه تجاوز و دخالت خارجی در این کشور محکوم کرده و به مقابله با آن می‌پردازد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet