هدر موبایل
1397/01/23 20:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
پزشکیان مطرح کرد:

لزوم توجه تولیدکنندگان داخلی به خواسته‌های خریداران کالای ایرانی

نائب‌ رییس اول مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه تولیدکنندگان داخلی به خواسته‌های خریداران کالای ایرانی تأکید کرد.
لزوم توجه تولیدکنندگان داخلی به خواسته‌های خریداران کالای ایرانی نائب‌ رییس اول مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه تولیدکنندگان داخلی به خواسته‌های خریداران کالای ایرانی تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100469374026.jpg لزوم,توجه,تولیدکنندگان,داخلی,به,خواسته‌های,خریداران,کالای,ایرانی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ مسعود پزشکیان ظهر امروز پنج شنبه در بازدید از شهرک صنعتی تبریز ۴ اظهار داشت: تنوع در محصولات و توجه به نیازهای بازار مصرف موضوعاتی است که می‌تواند در فروش کالای ایرانی مؤثر واقع شود.

نائب رئیس مجلس بر لزوم معرفی و تبلیغات هر چه‌بهتر و بیشتر کالای با کیفیت ایرانی تأکید کرد و افزود: حمایت از کالای ایرانی که از سوی رهبر معظم انقلاب عنوان سال جاری قرار گرفته اصلی است که می‌تواند در حل مشکلات اشتغال جوانان و رکود تولید راهگشا باشد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس همچنین وعده داد تا پیگیر حل مشکلات این شهرک و راه دسترسی آن از اتوبان تبریز- سهند باشد.

به گزارش مهر، پزشکیان در جریان حضورش در شهرک صنعتی تبریز ۴ از زیرساخت‌ها و سه واحد تولیدی صنایع غذایی، فلزی و نساجی مستقر در آن دیدن کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet