هدر موبایل
1397/01/24 11:46:49
سرویس بین الملل
خجسته:

تهدید نظامی آمریکا علیه سوریه برای نجات رژیم صهیونیستی از چالش بزرگ امنیتی است

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین در مجلس گفت: نمایش‌های دروغین و پوشالی از اقتدار امریکا برای القا وجود دست برتر این کشور در جریانات منطقه‌ای تبدیل به دروغی مضحک برای جهانیان شده است.
تهدید نظامی آمریکا علیه سوریه برای نجات رژیم صهیونیستی از چالش بزرگ امنیتی است رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین در مجلس گفت: نمایش‌های دروغین و پوشالی از اقتدار امریکا برای القا وجود دست برتر این کشور در جریانات منطقه‌ای تبدیل به دروغی مضحک برای جهانیان شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712108156023983.jpg تهدید,نظامی,آمریکا,علیه,سوریه,برای,نجات,رژیم,صهیونیستی,از,چالش,بزرگ,امنیتی,است Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به برخی اخبار مبنی بر احتمال حمله نظامی آمریکا به سوریه گفت: پس از اقدام رژیم صهیونیستی در حمله به فرودگاه نظامی سوریه که منجر به شهادت چند تن از مستشاران نظامی ایران گردید جبهه تروریستی صهیونیستی – آمریکایی از واهمه انتقام و پاسخ سخت جبهه مقاومت اقدام به آغاز موج رسانه‌ای برای فرافکنی و انحراف افکار عمومی از این اقدام صهیونیست‌ها نموده است.

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین در مجلس بیان کرد: آمریکا به خوبی می‌داند شرایط سوریه با لیبی و عراق کاملا متفاوت است و اگر اقدام به حمله نظامی کند با پاسخ سخت جبهه مقاومت روبه رو خواهد شد. شاید آمریکا و برخی از متحدین منطقه‌ای آن بتوانند آغازگر فتنه جدید باشند اما هیچگاه قادر به خاتمه آن نیستند و نباید فراموش کنند در این فتنه بیشترین صدمه و خسارت به رژیم جعلی صهیونیستی وارد خواهد شد.

وی افزود: نمایش‌های دروغین و پوشالی از اقتدار امریکا برای القا وجود دست برتر این کشور در جریانات منطقه‌ای تبدیل به دروغی مضحک برای جهانیان گردیده است و این لشکرکشی نیروی دریایی آمریکا به دریای مدیترانه صرفا برای بازسازی این موضوع است. آمریکایی ها از حضور نظامی نیروی دریایی روسیه در دریای مدیترانه آگاه هستند و به خوبی می‌دانند هر گونه تصمیم اشتباه موجب ایراد خسارات سنگین به ناوگان دریایی این کشور خواهد شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از سردرگمی صهیونیست ها در برخورد با چالش های امنیتی جدی این رژیم در آینده خبر داد و گفت: اینکه صهیونیست‌ها دائما از حضور مستشاری جمهوری اسلامی در سوریه ابراز نگرانی می‌کنند نشان از واهمه جدی این رژیم در برخورد با چالش‌های امنیتی این رژیم در آینده است، در طول سالیان گذشته این رژیم جعلی اقدامات مخربی علیه صلح و امنیت منطقه انجام داده است که امروز و با توجه به پایان فتنه ی امریکایی-صهیونیستی داعش در منطقه لازم است هزینه این اقدامات را پرداخت کند، از طرفی ظلم بی حد به مردم فلسطین و محاصره ناجوانمردانه ساکنین نوار غزه از جمله جنایاتی است که هیچگاه از اذهان مسلمان پاک نخواهد شد.

خجسته در پایان ضمن اعلام آمادگی جبهه ی مقاومت در برابر هرگونه ماجراجویی امریکایی ها در منطقه گفت: امکان وقوع حمله چند ملیتی آمریکا به سوریه بعید به نظر می‌رسد زیرا اروپایی‌ها که خود در خانه شیشه ای ساکن هستند مایل به سنگ اندازی برای همسایه خویش نیستند! از طرفی امروز وسعت جبهه مقاومت صرفا محدود به منطقه جنوب لبنان نمی‌باشد و دست‌های روی ماشه این جبهه علاوه بر حضور در تمامی مناطق خاورمیانه قادر به انجام واکنش در سراسر جهان هستند لذا جامعه آمریکایی و اروپایی‌ها هیچگاه مایل به پذیرش اراده ترامپ برای تحقق اهداف رژیم صهیونیستی نخواهند بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet