ولادت حضرت امام رضا (ع)
1397/01/24 17:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
گل علیزاده:

بسته خدمات درمانی روستاییان و مناطق محروم کاهش نمی یابد

قائم مقام سازمان بیمه سلامت ایران در امور استان‌ها گفت: بودجه سازمان بیمه سلامت پیش از آغاز طرح تحول سلامت ۴۵ هزار میلیارد ریال بود که این رقم پس از اجرای طرح به بیش از سه برابر و رقم۱۴۰ هزار میلیارد ریال رسید.
بسته خدمات درمانی روستاییان و مناطق محروم کاهش نمی یابد قائم مقام سازمان بیمه سلامت ایران در امور استان‌ها گفت: بودجه سازمان بیمه سلامت پیش از آغاز طرح تحول سلامت 45 هزار میلیارد ریال بود که این رقم پس از اجرای طرح به بیش از سه برابر و رقم140 هزار میلیارد ریال رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/201710106949604971.jpg بسته,خدمات,درمانی,روستاییان,و,مناطق,محروم,کاهش,نمی,یابد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عزت اله گل علیزاده اظهار کرد: هم اکنون 42 میلیون نفر از جمعیت کشور زیرپوشش سازمان بیمه سلامت هستند که با این میزان افزایش،11 میلیون نفر به طور رایگان تحت پوشش قرار گرفته و تعرفه‌های پرداختی به پزشکان مقیم در بیمارستان‌ها افزایش پیدا کرد.

وی تصریح کرد: ارتقاء کیفیت خدمات در کنار مدیریت منابع و مصارف از جمله اهداف مهم و استراتژیک سازمان بیمه سلامت  است که باید بر اجرای صحیح آن تاکید کرد تا بتوان بیمه درمانی را به ویژه در مناطق و روستایی کشور ادامه داد.

قائم مقام مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در امور استان‌ها تاکید کرد: دولت بنا ندارد سطح و بسته خدمات درمانی را برای روستاییان و مناطق محروم کشور با وجود مشکلات مالی کاهش دهد. چون این خدمات تعطیل بردار یا کم شدنی نیستند.

به گزارش ایسنا، گل علیزاده افزود: اهداف و برنامه‌های بیمه سلامت باید به گونه ای انجام شود که آسیبی از نظر کیفیت و کمیت به بیمه شدگان وارد نشود. دانشگاه‌های علوم پزشکی، جامعه پزشکی و سازمان‌های نظام پزشکی و انجمن‌های علمی، می‌توانند در تدوین پروتکل‌های درمانی با سازمان بیمه سلامت در جهت مدیریت بهینه هزینه مشارکت نمایند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet