هدر موبایل
1397/01/25 05:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسن بیکی:

دستگاه قضایی در حال رسیدگی به پرونده های شهردار سابق تهران است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: براساس اطلاعاتی که از دستگاه قضایی دارم این قوه در حال رسیدگی به پرونده‌های شهردار سابق تهران است.
دستگاه قضایی در حال رسیدگی به پرونده های شهردار سابق تهران است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: براساس اطلاعاتی که از دستگاه قضایی دارم این قوه در حال رسیدگی به پرونده‌های شهردار سابق تهران است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102427968155.jpg دستگاه,قضایی,در,حال,رسیدگی,به,پرونده,های,شهردار,سابق,تهران,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ابوالفضل حسن بیکی در ارتباط با این که با توجه به کناره گیری نجفی از شهرداری پیگیری‌ پرونده‌هایی که وی با ادعای تخلف در شهرداری، پیش از خود مطرح کرد به کجا می‌انجامد؟  اظهار کرد: روی کره زمین نمی‌توان انسانی را پیدا کرد که دیکته بنویسد ولی غلط نداشته باشد. طبیعی است مدیریت اسبق شهرداری تهران نیز ممکن است سلسله اشتباهاتی مرتکب شده باشد.

وی ادامه داد: مراجع قانونی و قضایی به هر پرونده‌ای که به دستگاه قضایی ارسال شود و شاکی داشته باشد، رسیدگی می‌کنند. و هیچ قاضی یا دادستانی ابتدا به دنبال تشکیل پرونده نمی‌رود، وظیفه دادیار هم دراین پرونده‌ها این است که مسائل مربوط در پرونده‌ها را به دقت بررسی و تحقیق کند و گزارش نهایی خود را برای قاضی پرونده بفرستد.

وی درعین حال مدعی شد: اگر از مردم تهران درباره عملکرد شهردار سابق نظرسنجی شود، 90 درصد شهروندان از قالیباف به دلیل خدمات بزرگی که برای شهروندان انجام داد، تشکر می کنند. نظر مردم این است که قالیباف در جهت آبادانی تهران قدمهای بزرگی برداشت.

نماینده مردم دامغان در مجلس با اشاره به طرح دستگاه قضایی در رسیدگی به پرونده تخلفات نیز گفت: اگر پرونده‌ای از قالیباف و مدیریت اسبق شهرداری تهران وجود داشته باشد، طبیعتا منتظر شاکی و پرونده است که به آن رسیدگی کند. بنده براساس اطلاعاتی که از دستگاه قضایی دارم مطلعم این قوه به پرونده‌های شهردار اسبق تهران رسیدگی می‌کند.

وی همچنین با انتقاد به علمکرد کوتاه مدت نجفی در شهرداری تهران گفت: ایشان در دوره وزارتش در آموزش و پرورش، وزیر خوبی بود اما صلاحیت مدیریت شهر تهران را نداشت و اصلا چرا  شورای شهر مقاومت و در حقیقت کار سیاسی کرد و نجفی را به عنوان شهردار انتخاب کرد؟ البته بار اول استعفای وی را نپذیرفت در حالی که نجفی صحبت از قلب درد و رفت و آمد مستمر به سی‌سی‌یو می‌کرد.

به گزارش ایسنا؛ وی هشدار داد: نمی‌شود مصالح عموم مردم را برای یک نفر هزینه کرد. شورای شهر می خواست کار سیاسی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet