خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1397/01/25 02:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
چنارانی انتقاد کرد:

چندشغله بودن برخی از مدیران ارشد از دلایل اصلی رشد بیکاری جوانان

نماینده مردم نیشابور در مجلس معتقد است که برخی از مدیران ارشد با دارا بودن چند شغل، تسهیلات زیادی دریافت می‌کنند در حالی که جوانان بیکارند.
چندشغله بودن برخی از مدیران ارشد از دلایل اصلی رشد بیکاری جوانان نماینده مردم نیشابور در مجلس معتقد است که برخی از مدیران ارشد با دارا بودن چند شغل، تسهیلات زیادی دریافت می‌کنند در حالی که جوانان بیکارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608102534379976.jpg چندشغله,بودن,برخی,از,مدیران,ارشد,از,دلایل,اصلی,رشد,بیکاری,جوانان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس با اشاره به چندشغله بودن برخی از مدیران ارشد، اظهار کرد: برخی از مدیران با دارا بودن چند شغل، مزایا و تسهیلات زیادی دریافت می‌کنند، این در حالی است که برخی از مردم شغلی ندارند و در نتیجه از هیچ تسهیلاتی هم برخوردار نیستند.

وی با بیان اینکه بنده اعتقاد دارم که اگر امروز نماینده مردم هستم، فقط باید نماینده مردم باشم، ادامه داد: باید ریشه‌کن کردن این موضوع را از مجلس شروع کنیم چرا که بسیاری از نمایندگان مجلس چندشغله هستند.

نماینده مردم نیشابور تصریح کرد: سوال بنده این است که امروز چه تعداد نماینده داریم که فقط نماینده‌ هستند و بر کار نمایندگی خود متمرکز هستند؟

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: در کشور شورا‌هایی بسیار مهم و تصمیم‌گیرنده چون شورای عالی آمایش سرزمین داریم که برخی از اعضای این شورا‌ها به علت چند شغله بودن نمی‌توانند در این جلسات حضور یابند.

چنارانی با تاکید بر اینکه بنده تا به مسئله‌ای اشراف کامل نداشته باشم نمی‌توانم در این جلسات اظهارنظر و تصمیم‌گیری کنم، گفت: یک فرد قطعا نمی‌تواند در همه عرصه‌ها صاحب‌نظر باشد و باید جای خود را به دیگر افراد دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی خاطرنشان کرد: در مجلس تلاش زیادی برای جلوگیری از چندشغله بودن مدیران انجام می‌دهیم که امیدواریم به نتایج خوبی برسیم چرا که این مسئله یکی از دلایل اصلی رشد بیکاری در میان جوانان است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet