هدر موبایل
1397/01/25 11:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
داداشی:

دستگاه قضایی عادلانه و فارغ از گرایش های سیاسی به پرونده شهرداری تهران رسیدگی کند

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس تاکید کرد: ضرورت دارد دستگاه قضایی به پرونده‌ای که به این دستگاه ارجاع می شود فارغ از گرایش های سیاسی و حزبی رسیدگی کند.
دستگاه قضایی عادلانه و فارغ از گرایش های سیاسی به پرونده شهرداری تهران رسیدگی کند عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس تاکید کرد: ضرورت دارد دستگاه قضایی به پرونده‌ای که به این دستگاه ارجاع می شود فارغ از گرایش های سیاسی و حزبی رسیدگی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102625187534.jpg دستگاه,قضایی,عادلانه,و,فارغ,از,گرایش,های,سیاسی,به,پرونده,شهرداری,تهران,رسیدگی,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ولی داداشی گفت: دستگاه قضایی باید به پرونده هایی که از دوره قبل شهرداری تهران به این دستگاه ارسال شده، عادلانه رسیدگی کند. اگر تخلفی شده «حکم مجازات» صادر کند و اگر تخلفی اتفاق نیفتاده باشد «حکم برائت» صادر کند. دستگاه قضایی باید پرونده‌های این شهرداری و آن شهرداری و هر دستگاه دیگر را فارغ از گرایشات سیاسی رسیدگی کند.

وی ادامه داد: به نظر بنده اصرار آقای نجفی بر استعفا باعث شد خیلی ها به شورای شهر توصیه کنند به دلیل بیماری شهردار، استعفای نجفی را بپذیرند. استنباط افرادی که ماجرای استعفای شهردار را دنبال می کردند این بود که نجفی انگیزه‌ای برای ماندن در پست مدیریت شهر ندارد، به همین دلیل توصیه کردند که استعفای شهردار را بپذیرند.

به گزارش ایسنا؛ این عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس درباره اظهارنظر دادستان کل کشور درباره استعفای نجفی از شهرداری تهران خاطرنشان کرد: استنباطم این است که دادستان کل کشور شورای شهر را مجبور به قبول استعفای نجفی نکرد بلکه توصیه‌ای داشت که هر شهروند عادی هم می توانست چنین توصیه‌ای به شورای شهر داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet