هدر موبایل
1397/01/25 12:16:13
سرویس سیاسی
سلیمی:

حمله موشکی به سوریه تحفه‌ای برای محمد بن سلمان بود/ادامه حملات موشکی با مقابله به مثل مواجه خواهد شد

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس اعتقاد دارد حمله موشکی به سوریه تحفه ای برای محمد بن سلمان آل سعود بود زیرا عربستان اعلام کرد که هزینه های حضور ایالات متحده در این کشور را می پردازد.
حمله موشکی به سوریه تحفه‌ای برای محمد بن سلمان بود/ادامه حملات موشکی با مقابله به مثل مواجه خواهد شد سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس اعتقاد دارد حمله موشکی به سوریه تحفه ای برای محمد بن سلمان آل سعود بود زیرا عربستان اعلام کرد که هزینه های حضور ایالات متحده در این کشور را می پردازد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100338558312.jpg حمله,موشکی,به,سوریه,تحفه‌ای,برای,محمد,بن,سلمان,بود/ادامه,حملات,موشکی,با,مقابله,به,مثل,مواجه,خواهد,شد Icana

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به حمله هوایی آمریکا و متحدانش به سوریه، گفت: این حمله به نوعی تحفه ای برای محمد بن سلمان آل سعود بود زیرا آمریکا چندی پیش اعلام کرد که قصد خروج از سوریه دارد اما عربستان بیان کرد که هزینه های حضور ایالات متحده در این کشور را می پردازد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: باید اذعان کرد مراکزی که مورد هدف موشکی آمریکا و متحدانش مانند انگلستان و فرانسه قرار داده شد از مدتی قبل، خالی از سکنه و نیروی نظامی بوده است و در واقع این حمله به نوعی جنبه تبلیغاتی داشت تا اینکه بخواهد با هدف حمله جدی نظامی باشد.

وی ادامه داد: همه کشورهای دنیا به خوبی می دانند که حمله به کشوری بدون توجیه و مجوزهای بین المللی ناقض حقوق بشر است و متاسفانه سه عضو دائم شورای امنیت با این اقدام خود نشان دادند که به هیچ کدام از قوانین اولیه بین المللی و بشری پایبند نیستند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه پس از حمله موشکی بامداد امروز، شاهد هستیم که برخی کشورهای عربی و همسایه از اقدام ایالات متحده حمایت کردند که این مهم برای جهان اسلام شرم آور است.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به نظر می رسد دیگر حملاتی نسبت به کشور سوریه رخ نخواهد دارد و آمریکایی ها با حمله خود توانستند به هدف دریافت دلارهای نفتی دست یابند، خاطرنشان کرد: ایالات متحده و متحدانش به خوبی می دانند در صورت تداوم تجاوزهای آشکارشان، دولت سوریه و روسیه مقابله به مثل خواهند کرد و این مهم برای امینت منطقه و دنیا گران تمام خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet