هدر موبایل
1397/01/25 13:16:42
سرویس سیاسی
حاجی بابایی:

حمله موشکی آمریکا ارزش نظامی ندارد و یک مانور تبلیغاتی است/ اقدام خودسرانه آمریکا پاسخی به دلارهای سعودی است

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با یادآوری اینکه حمله هوایی آمریکا و متحدانش به سوریه از قبل اعلام شده بود و به همین دلیل آمادگی کامل برای رویارویی با آن وجود داشت، این اقدام خودسرانه آمریکا را تنها یک مانور تبلیغاتی خواند.
حمله موشکی آمریکا ارزش نظامی ندارد و یک مانور تبلیغاتی است/ اقدام خودسرانه آمریکا پاسخی به دلارهای سعودی است رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با یادآوری اینکه حمله هوایی آمریکا و متحدانش به سوریه از قبل اعلام شده بود و به همین دلیل آمادگی کامل برای رویارویی با آن وجود داشت، این اقدام خودسرانه آمریکا را تنها یک مانور تبلیغاتی خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/45059.jpg حمله,موشکی,آمریکا,ارزش,نظامی,ندارد,و,یک,مانور,تبلیغاتی,است/,اقدام,خودسرانه,آمریکا,پاسخی,به,دلارهای,سعودی,است Icana

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به حمله هوایی آمریکا و متحدانش به سوریه، گفت: این اقدام خودسرانه آمریکا به هیچ عنوان ارزش نظامی ندارد به این دلیل که انجام این عملیات از پیش اعلام شده بود و در سوریه نیز آمادگی کامل وجود داشته و همه این‌ها بیانگر این است که اقدام موشکی آمریکا و متحدانش فقط یک مانور تبلیغاتی است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی افزود: این حمله آمریکا برای منحرف کردن افکار عمومی مردم آمریکا از شکست‌های پی در پی در منطقه به ویژه در سوریه با وجود هزینه‌های بسیار است، غافل از اینکه این روش و سیاست نخ نمای آمریکا برای همگان روشن و رو شده است.

وی دلیل دیگر این اقدام تبلیغاتی آمریکایی‌ها را کسب رضایت کشورهای متحجر منطقه و پاسخی به دلارهای دریافتی عربستان برشمرد و تصریح کرد: آزادسازی غوطه شرقی دمشق توسط مردم و ارتش سوریه که منجر به شکست سنگین آمریکا و متحدانش در این منطقه شد نیز یکی دیگر از علل حمله موشکی به آمریکا به سوریه است.

حاجی بابایی با بیان اینکه آمریکا و متحدانش برای اینکه بتوانند مجددا عربستان را به مثابه گاو شیرده بدوشند این اقدام تبلیغاتی را انجام دادند، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، گفت: قطعا رئیس جمهور آمریکا، رئیس جمهور فرانسه و نخست وزیر انگلیس جنایتکارند که بدون دلیل مردم مسلمان سوریه را مورد هجوم نظامی قرار می‌دهند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس حمله موشکی آمریکا به سوریه را مغایر با تمام قوانین بین المللی دانست و افزود: هیچ توجیه محکمه پسندی برای این حمله و کشتار مردم یک کشور پذیرفتنی نیست و این سه کشور باید در مجامع بین المللی پاسخگو باشند.

وی تصریح کرد: دنیا امروز به این نتیجه رسیده است که آمریکا، انگلیس و هم پیمانانش افول کردند و برای جبران این افول اقداماتی را انجام می‌دهند که بتوانند به حیات خود در منطقه ادامه دهند و هر روز که جلوتر می‌رویم در می‌یابیم که جبهه استکبار تضعیف و در مقابل جبهه مقاومت پیروزی‌های گسترده بیشتری را به دست می‌آورند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تأکید کرد: منطقه خاورمیانه امتحان خود را در برابر این قبیل تهاجمات پس داده است و آمریکا باید بداند دیگر در منطقه پایگاه و جایگاهی ندارد و دوران نظامی‌گری‌های اینچنینی آمریکا به پایان رسیده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet