هدر موبایل
1397/01/27 08:13:00
سرویس فرهنگی
محمدی:

گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان سیاسی نبود/ گزارش ارسالی به قوه قضاییه کامل‌تر است

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هر گونه شائبه نگاه سیاسی در تنظیم گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان را رد کرد.
گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان سیاسی نبود/ گزارش ارسالی به قوه قضاییه کامل‌تر است نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هر گونه شائبه نگاه سیاسی در تنظیم گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان را رد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105319773536.jpg گزارش,تحقیق,و,تفحص,از,صندوق,ذخیره,فرهنگیان,سیاسی,نبود/,گزارش,ارسالی,به,قوه,قضاییه,کامل‌تر,است Icana

داود محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به قرائت گزارش نهایی طرح تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، عنوان کرد: گزارشی که در حال تدوین نهایی به قوه قضاییه است با چیزی که در صحن علنی مجلس قرائت شد متفاوت است و گزارش قرائت شده که باید در ظرف 30 دقیقه به استحضار نمایندگان و مردم می‌رسید، خلاصه‌ای از آنچه است که به قوه قضاییه ارجاع می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس با بیان اینکه البته محتوا در گزارش ارسالی به قوه قضاییه تغییری نخواهد داشت، افزود: رئوس اصلی گزارش مذکور در صحن علنی قرائت شد و در مجموع گزارش تدوین شده توسط کمیته تحقیق و تفحص گزارش مستند و جامعی بود.

وی با رد هرگونه شائبه سیاسی تنظیم شدن گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار کرد: این گزارش به هیچ عنوان سیاسی تدوین نشد و به دور از هر گونه نگاه جناحی به دوران مختلف کمیته بررسی‌های خود را انجام داد و در نهایت گزارشی بی طرفانه را آماده ارسال به قوه قضاییه کرد.

محمدی با اشاره به حضور کارشناسان دیوان محاسبات و استفاده از کارشناسان خبره در بررسی ابعاد مختلف گزارش تحقیق و تفحص، ادامه داد: با توجه به اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان مدت زمان بسیاری فعال بود و برای انجام بررسی‌ دقیق‌‎تر لازم است که زمان بیشتری صرف می‌شد، اگر زمان بیشتری در اختیار کمیته تحقیق و تفحص قرار می‌گرفت گزارش محتوای دقیق‌تر تدوین می‌شد.

وی با اشاره به همکاری صندوق ذخیره فرهنگیان با شرکت‌ها و لیزینگ‌های متعدد و تنوع کاری این صندوق در طول دوره فعالیت خود، عنوان کرد: همین مسئله نیاز به فعالیت کارشناسان بیشتری در حوزه بررسی تخلفات به دلیل ابعاد متنوع آن داشت که در نهایت با توجه به امکانات و ظرفیت‌های موجود، گزارش ارائه شده، گزارش مطلوبی به شمار می‌آید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet