هدر موبایل
1397/01/25 18:20:45
سرویس سیاسی
رضایی:

بیانیه ضدایرانی اتحادیه عرب مقابله با محور مقاومت است/اتحادیه عرب بدنبال قرارگرفتن زیر چتر آمریکا است

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد کشورهای اتحادیه عرب در مقابل کشورمان و محور مقاومت احساس حقارت می کنند از این رو وقتی زیر چتر ایالات متحده قرار می گیرند اقدام به صدور بیانیه های ضد ایرانی می کنند.
بیانیه ضدایرانی اتحادیه عرب مقابله با محور مقاومت است/اتحادیه عرب بدنبال قرارگرفتن زیر چتر آمریکا است عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد کشورهای اتحادیه عرب در مقابل کشورمان و محور مقاومت احساس حقارت می کنند از این رو وقتی زیر چتر ایالات متحده قرار می گیرند اقدام به صدور بیانیه های ضد ایرانی می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102758757007.jpg بیانیه,ضدایرانی,اتحادیه,عرب,مقابله,با,محور,مقاومت,است/اتحادیه,عرب,بدنبال,قرارگرفتن,زیر,چتر,آمریکا,است Icana

محمدابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به بیانیه ضد ایرانی وزرای خارجه اتحادیه عرب در نشست ریاض، گفت: متاسفانه کشورهای اتحادیه عرب در یک مشی ذلیلانه، خودشان را برده ایالات متحده و غربی ها کرده اند و روز به روز تحقیر می شوند.

ماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروزه کشورهای اتحادیه عرب در مقابل کشورمان و محور مقاومت احساس حقارت می کنند از این رو وقتی زیر چتر ایالات متحده قرار می گیرند اقدام به صدور بیانه های ضد ایرانی می کنند.

وی با اشاره به اینکه کشورهای اتحادیه عرب تحت نفوذ سعودی ها هستند زیرا وقتی به طور جداگانه با انها صحبت می شود ایران اسلامی را همسایه خوب دانسته و علاقه مند ارتباط گیری با کشورمان هستند، ادامه داد: امروزه ملت های اسلامی به خوبی متوجه شده اند که حاکمان برخی کشورهای اسلامی چه نوع رفتاری دارند و متاسفانه چه خفت و خواری را در عرصه بین الملل برای کشورشان رقم زده اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: باید اذعان کرد که بسیاری از کشورهای اتحادیه عرب اعتقادی به حرف هایی که می زنند ندارند از این رو هر چند وقت یکبار دور همدیگر جمع شده و مواضع ضد ایرانی را برای دلخوشی ایالات متحده اتخاذ می کنند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه آمریکایی ها و صهیونیست ها در مقابله با کشورهای عربی به دنبال منافع خود هستند، خاطرنشان کرد: امروزه مردم سوریه با توطئه آمریکایی-صهیونیستی از بین می روند و این مهم در حالیست که برخی کشورهای عربی هزینه چنین اقدامی را می پردازند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، وزرای خارجه اتحادیه عرب با متهم کردن ایران به دخالت در امور کشورهای عربی با این توجیه که کشورمان از دولت سوریه و «حوثی‏ها» یمن حمایت می‏کند، هرگونه «دخالت ایرانی» در امور کشورهای عربی را نیز محکوم کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet