ولادت حضرت امام رضا (ع)
1397/01/25 14:53:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
اکرمی:

جز دروغ و تزویر توقع دیگری از آمریکا، فرانسه و انگلیس نیست/ آمریکا با جنایت امروز آبروی خود را بُرد

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با تأکید بر اینکه از آمریکا، فرانسه و انگلیس جز دروغ‌گویی و تزویر توقع دیگری نیست، گفت: آمریکا با جنایت امروز آبروی خود را بُرد.
جز دروغ و تزویر توقع دیگری از آمریکا، فرانسه و انگلیس نیست/ آمریکا با جنایت امروز آبروی خود را بُرد رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با تأکید بر اینکه از آمریکا، فرانسه و انگلیس جز دروغ‌گویی و تزویر توقع دیگری نیست، گفت: آمریکا با جنایت امروز آبروی خود را بُرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44529.jpg جز,دروغ,و,تزویر,توقع,دیگری,از,آمریکا،,فرانسه,و,انگلیس,نیست/,آمریکا,با,جنایت,امروز,آبروی,خود,را,بُرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام سید رضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری درباره حمله جنایتکارانه آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه اظهارداشت: از آمریکا، فرانسه و انگلستان جز دروغ‌گویی و تزویر هیچ توقع دیگری نیست.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه این سه کشور به ناحق سوریه را به مسأله شیمیایی متهم می‌کنند، گفت: با اینکه گروه حقیقت‌یاب فرستادند تا بررسی کنند بدون آنکه معلوم شود حمله کردند در حالی که سوریه اعلام کرده بود سلاح شیمیایی ندارد.

وی برهمین اساس تأکید کرد: آمریکا می‌خواهد حرفش را به کرسی بنشاند و ادعای ابرقدرتی کند از این رو این اقدام را انجام داد اما باید بداند هرگز از این جنایات سودی نبرده و آبروی خود را می‌برد.

به گزارش فارس، اکرمی با بیان اینکه ملت سوریه باید مقاومت کنند تا نهایتا به پیروزی برسند، افزود: مسأله داعش را خود آمریکایی‌‌ها به وجود آورده‌اند که احدی نسبت به آن نگاه مثبت ندارد و محکوم است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet