هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفری:

دولت مانع از واردات بی‌رویه نخود به کشور شود/ سایه ورشکستگی بر سر کشاورزان نخودکار کرمانشاهی

سرویس استان ها
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: متاسفانه با واردات بی‌رویه نخود، اکثر کشاورزان در تابستان سال 97 ورشکست خواهند شد.
دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 ساعت 09:12
دولت مانع از واردات بی‌رویه نخود به کشور شود/ سایه ورشکستگی بر سر کشاورزان نخودکار کرمانشاهی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: متاسفانه با واردات بی‌رویه نخود، اکثر کشاورزان در تابستان سال 97 ورشکست خواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803107115571450.jpg دولت,مانع,از,واردات,بی‌رویه,نخود,به,کشور,شود/,سایه,ورشکستگی,بر,سر,کشاورزان,نخودکار,کرمانشاهی Icana

احمد صفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضعیت کشاورزانی که نخود کشت کرده‌اند،اظهار داشت: استان کرمانشاه یکی از استان‌های قطب کشاورزی بوده و هست و بیشترین درآمد را از محصول نخود دارد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:متاسفانه با واردات بی‌رویه نخود در سال جاری، اکثر کشاورزان در تابستان سال 97 ورشکست خواهند شد.

وی افزود: محصولاتی که به فرآروده تبدیل می‌شوند به کشورهایی مانند عراق و سوریه صاردات می‌شوند.

صفری ادامه داد: اما با این واردات بی وریه و بدون کارشناسی اکثر کشاورزان به این مساله معترض بوده و دچار ضرر و زیان می‌شوند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:از وزارت جهاد کشاورزی و گمرکات ایران انتظار داریم از آنجایی که این نخودها با کمترین تعرفه وارد می‌شوند،تعرفه نخود وارداتی را افزایش دهند تا واردکنندگان مجبور به واردات کمتر شوند و از تولیدات داخلی استفاده شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000