هدر موبایل
1397/02/10 09:12:00
سرویس استان ها
صفری:

دولت مانع از واردات بی‌رویه نخود به کشور شود/ سایه ورشکستگی بر سر کشاورزان نخودکار کرمانشاهی

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: متاسفانه با واردات بی‌رویه نخود، اکثر کشاورزان در تابستان سال ۹۷ ورشکست خواهند شد.
دولت مانع از واردات بی‌رویه نخود به کشور شود/ سایه ورشکستگی بر سر کشاورزان نخودکار کرمانشاهی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: متاسفانه با واردات بی‌رویه نخود، اکثر کشاورزان در تابستان سال 97 ورشکست خواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803107115571450.jpg دولت,مانع,از,واردات,بی‌رویه,نخود,به,کشور,شود/,سایه,ورشکستگی,بر,سر,کشاورزان,نخودکار,کرمانشاهی Icana

احمد صفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضعیت کشاورزانی که نخود کشت کرده‌اند،اظهار داشت: استان کرمانشاه یکی از استان‌های قطب کشاورزی بوده و هست و بیشترین درآمد را از محصول نخود دارد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:متاسفانه با واردات بی‌رویه نخود در سال جاری، اکثر کشاورزان در تابستان سال 97 ورشکست خواهند شد.

وی افزود: محصولاتی که به فرآروده تبدیل می‌شوند به کشورهایی مانند عراق و سوریه صاردات می‌شوند.

صفری ادامه داد: اما با این واردات بی وریه و بدون کارشناسی اکثر کشاورزان به این مساله معترض بوده و دچار ضرر و زیان می‌شوند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:از وزارت جهاد کشاورزی و گمرکات ایران انتظار داریم از آنجایی که این نخودها با کمترین تعرفه وارد می‌شوند،تعرفه نخود وارداتی را افزایش دهند تا واردکنندگان مجبور به واردات کمتر شوند و از تولیدات داخلی استفاده شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet