ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1397/02/03 14:23:03
سرویس استان ها
جاسمی:

ایستگاه‌های راه‌آهن کرمانشاه و فیروزان باید با سرعت تکمیل شوند

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: ایستگاه‌های راه‌آهن کرمانشاه و فیروزان باید با سرعت تکمیل شوند تا مسافرگیری با سهولت صورت پذیرد.
ایستگاه‌های راه‌آهن کرمانشاه و فیروزان باید با سرعت تکمیل شوند نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: ایستگاه‌های راه‌آهن کرمانشاه و فیروزان باید با سرعت تکمیل شوند تا مسافرگیری با سهولت صورت پذیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100149499880.jpg ایستگاه‌های,راه‌آهن,کرمانشاه,و,فیروزان,باید,با,سرعت,تکمیل,شوند Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص وضعیت راه آهن کرمانشاه، اظهار داشت: در رابطه با قطار کرمانشاه نیز دولت به دلیل فشار نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی که مطالبات مردم در این زمینه را همواره بیان می‌کردند، راه اندازی شد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: راه آهن کرمانشاه باید در 2 سال گذشته نیز راه اندازی می‌شد ولی در نوروز سال جاری افتتاح شد و سفری نیز از کرمانشاه به مشهد انجام شد، توقع ما از دولت این است که نسبت به تکیمل ایستگاه‌های راه آهن در کرمانشاه اهتمام جدی داشته باشد.

وی افزود: دستگاه‌های متولی باید به فکر این باشند که در مسیر فیروزان به کنگاور ایستگاهی ایجاد شود تا امر مسافرگیری با سهولت انجام شود.

جاسمی ادامه داد: ایستگاه کرمانشاه تکمیل نشده و دولت باید اهتمام جدی به این امر داشته باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دولت باید نسبت به تهیه امکانات بیشتر برای راه آهن کرمانشاه تلاش کند، امیدواریم تا دستور لازم در این جهت صادر شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet