هدر موبایل
1397/01/26 15:18:50
سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تشریح کرد:

مرتضوی به احتمال قوی بعد از صدور قرار مجرمیت ممنوع الخروج شده است

نوروزی معتقد است با توجه به اینکه پرونده سعید مرتضوی پرونده مهم و سنگینی است قاعدتا باید بعد از صدور قرار مجرمیت در مرحله نخست، ممنوع الخروج شده باشد.
مرتضوی به احتمال قوی بعد از صدور قرار مجرمیت ممنوع الخروج شده است نوروزی معتقد است با توجه به اینکه پرونده سعید مرتضوی پرونده مهم و سنگینی است قاعدتا باید بعد از صدور قرار مجرمیت در مرحله نخست، ممنوع الخروج شده باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608100146621316.jpg مرتضوی,به,احتمال,قوی,بعد,از,صدور,قرار,مجرمیت,ممنوع,الخروج,شده,است Icana

حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برخی شائبات در خصوص فرار سعید مرتضوی گفت: زمانی که به متهم تفهیم اتهام نهایی می شود قرار مجرمیت برای او صادر می شود که یا به صورت قرار کفالت یا قرار وثیقه است.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: قرار مرتضوی به صورت وثیقه و با میزان بالا بود و اکنون که حکم وی صادر شده امکان اعتراض دارد که به دادگاه تجدید نظر برود و بعد از آن در صورت محکومیت نهایی به متهم ابلاغ شده و مراحل اجرای حکم آغاز می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه در چنین پرونده ای ممکن است قاضی متهم را از ابتدای کار ممنوع الخروج کند، عنوان کرد: از آنجایی که جریان پرونده مرتضوی موضوع سنگینی داشت احتمالا ممنوع الخروجی هم ذکر شده و تصور نمی کنم وی بتواند از کشور خارج شود.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه برای هر متهم قرار متناسب با جرم باید صادر شود که درباره مرتضوی قطعا این اتفاق افتاده است، خاطرنشان کرد: قطعا وثیقه ای که برای مرتضوی گذاشته شده وثیقه قوی بوده و ضمانت بالایی دارد که باعث می شود متهم متواری نشود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet