هدر موبایل
1397/01/26 16:49:35
سرویس سیاسی
فولادگر:

ارتش سوریه غوطه را از وجود تروریست‌های مورد حمایت نظام سلطه پاکسازی کرد/ آمریکا به دنبال تلافی شکست

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: در عملیات‌هایی که ارتش سوریه در غوطه انجام داد این منطقه از وجود تروریست‌های مورد حمایت نظام سلطه پاکسازی کردآمریکا به دنبال جبران بود.
ارتش سوریه غوطه را از وجود تروریست‌های مورد حمایت نظام سلطه پاکسازی کرد/ آمریکا به دنبال تلافی شکست نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: در عملیات‌هایی که ارتش سوریه در غوطه انجام داد این منطقه از وجود تروریست‌های مورد حمایت نظام سلطه پاکسازی کردآمریکا به دنبال جبران بود. https://cdn.icana.ir/d/019/44164.jpg ارتش,سوریه,غوطه,را,از,وجود,تروریست‌های,مورد,حمایت,نظام,سلطه,پاکسازی,کرد/,آمریکا,به,دنبال,تلافی,شکست Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن ارزیابی از حمله 3 کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه به بهانه استفاده دولت بشار اسد از سلاح شیمیایی، اظهار داشت: وقتی می‌گوییم که دنیای امروز دنیای زورگویی نظام سلطه است با رخ حوادثی همچون حمله 3 کشور به سوریه، این حرف اثبات می‌شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آمریکایی‌ها برای انجام برخی عملیات‌ها چند کشور را نیز با خودشان همراه می‌کنند که این مصداقی از زورگویی نظالم سلطه است.

وی افزود: این کشورها ابتدا اتهامی را وارد کرده در حالی که اثبات نشده و مورد تایید سازمان ملل متحد میز قرار نگرفته، در مورد اخیر حتی مجاری قانونی و پارلمانی داخلی این کشورها نیز شکل قانونی عملیات را تایید نکرده‌ بودند.

فولادگر با بیان اینکه نظام سلطه عملیاتی را انجام و سپس فضاسازی می‌کند، ادامه داد: در حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه به لحاظ فنی و تبلیغاتی، این عملیات بُرد لازمی که مدنظر 3 کشور بود، تامین نشده است و صرفا برای تغییر میدان بازی در منطقه انجام شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در زمان حضور تروریسم، کشورهای سلطه گر تروریسم را به "خوب" و "بد" تقسیم می‌کردند و تروریسم خوب مورد حمایت از آن‌ها قرارا داشت، در عملیات‌هایی که ارتش سوریه در غوطه انجام داد این منطقه از وجود تروریست‌های مورد حمایت نظام سلطه پاکسازی شد و آمریکا می‌خواست در حمله اخیر به سوریه این شکست را جبران کند.

وی با اشاره به اینکه افکار عمومی دنیا این موضوعات را مورد قضاوت قرار می‌دهد، گفت: وزارت خارجه و دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی باید فعال باشد و با کشورهای دیگر مصادیق برخورد دوگانه را تبیین کند تا تناقض‌های سیاست زده در دنیای سلطه را به جهانیان نشان دهند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کشورهای سلطه گر به خودشان اجازه می‌دهند تا از آن سوی دنیا دخالت کنند در حالی که ضوابط فنی و حقوقی را رعایت نمی‌کنند و خودشان عملیات‌هایی را که انجام می‌دهند، تایید می‌کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet