هدر موبایل
1397/01/27 10:15:15
سرویس سیاسی
طاهرخانی:

رفتار آمریکا آنارشیسم جدیدی را در دنیا حاکم می‌کند

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: روندی که آمریکا پیش گرفته به نفع جامعه جهانی نیست و هرج و مرج و آنارشیست جدیدی را در دنیا حاکم می‌کند.
رفتار آمریکا آنارشیسم جدیدی را در دنیا حاکم می‌کند عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: روندی که آمریکا پیش گرفته به نفع جامعه جهانی نیست و هرج و مرج و آنارشیست جدیدی را در دنیا حاکم می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611105993968667.jpg رفتار,آمریکا,آنارشیسم,جدیدی,را,در,دنیا,حاکم,می‌کند Icana

بهمن طاهرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن ارزیابی از حمله 3 کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه به بهانه استفاده دولت بشار اسد از سلاح شیمیایی، اظهار داشت: این حمله هوشمندانه و عقلانی نبود، قواعد بین‌المللی و مقررات سازمان ملل و شورای امنیت در این عملیات رعایت نشده و با تصمیم شخصی اقدام کردند.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آمریکا پس از شکست در سوریه، عراق و یمن که به همراه  عربستان اهدافی را دنبال می‌کنند توفیقی به دست نیاوردند، به همین دلیل به زور متوسل شده و اغتشاش منطقه‌ای را به وجود آوردند تا حمایت‌هایی که از داعش کردند را به نوعی از اذهان عمومی پاک کنند و آن اعمال خبیثانه فراموش شود.

وی افزود: تلاش آمریکا بر این است تا فشار افکار عمومی از آن جنایت‌های داعش که با حمایت داعش انجام می‌شد را برگردانند تا این موضوعاتی که خاورمیانه در حال وقوع آن است، توجه کنند.

طاهرخانی با اشاره به اینکه کشورهای آزاده و مردم ایران نیز این عملیات را محکوم می‌کنند، ادامه داد: روندی که آمریکا پیش گرفته به نفع جامعه جهانی نیست و هرج و مرج و آنارشیست جدیدی را در دنیا حاکم می‌کند.

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم عقلای سیاستمدار دنیا چاره اندیشی کنند تا اذناب آمریکا و آن‌هایی که گوش به فرمان آمریکای زیاده خواه هستند، مجاب شوند که امنیت جهان نباید بیش از این مخدوش شود و جامعه بشری را بیش از این ماتم زده نکنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet