هدر موبایل
1397/01/26 17:24:38
سرویس اجتماعی
یوسفی در تشریح نشست امروز کمیسیون بهداشت مجلس:

بررسی وضعیت کوله بران در کمیسیون بهداشت/ارائه گزارش سازمان هلال احمر از روند درمان مسافران حج

عضو کمیسیون بهداشت مجلس از بررسی موضوع ساماندهی کوله بران مناطق مرزی کشور و پیگیری روند ارائه بیمه درمانی به آنها در این کمیسیون خبر داد.
بررسی وضعیت کوله بران در کمیسیون بهداشت/ارائه گزارش سازمان هلال احمر از روند درمان مسافران حج عضو کمیسیون بهداشت مجلس از بررسی موضوع ساماندهی کوله بران مناطق مرزی کشور و پیگیری روند ارائه بیمه درمانی به آنها در این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106745842590.jpg بررسی,وضعیت,کوله,بران,در,کمیسیون,بهداشت/ارائه,گزارش,سازمان,هلال,احمر,از,روند,درمان,مسافران,حج Icana

همایون یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درتشریح دستورکار نشست امروز( یکشنبه 26 فروردین) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: در این نشست موضوع ساماندهی کوله بران مناطق مرزی کشور مطرح شده و بندهایی که مربوط به این کمیسیون بود از جمله اقداماتی که باید در جهت بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی آنها صورت بگیرد، مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در نهایت قرار بر این شد تا بعد از اعمال تغییراتی در این بندها نسبت به رای گیری و تصویب آن اقدام شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: گزارش سازمان هلال احمر از اقداماتی که در حوزه درمان در سفرهای حج انجام داده‌اند از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مطرح شد، ضمن اینکه روند پیگیری نسبت به موانع و مشکلات موجود در این مسیر نیز مورد بررسی قرار گرفت.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست یادآورشد: در این نشست مسئولانی از حوزه مرزبانی، مسئول بخش حج و زیارت سازمان هلال احمر، تعدادی از مسئولان وزارت کشور و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet