هدر موبایل
1397/01/26 18:26:25
سرویس دیگر رسانه‌ها
بروجردی:

تجاوز سه کشور آمریکا انگلیس و فرانسه اقدامی علیه منطقه بود/ ایران محکم تر از گذشته در کنار سوریه می ایستد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است اگر آمریکایی‌هایی بخواهند این بازی را (حمله به کشور سوریه) ادامه دهند روس‌ها هم عکس العمل عملیاتی از خود نشان خواهند داد.
تجاوز سه کشور آمریکا انگلیس و فرانسه اقدامی علیه منطقه بود/ ایران محکم تر از گذشته در کنار سوریه می ایستد رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است اگر آمریکایی‌هایی بخواهند این بازی را (حمله به کشور سوریه) ادامه دهند روس‌ها هم عکس العمل عملیاتی از خود نشان خواهند داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201804104486547886.jpg تجاوز,سه,کشور,آمریکا,انگلیس,و,فرانسه,اقدامی,علیه,منطقه,بود/,ایران,محکم,تر,از,گذشته,در,کنار,سوریه,می,ایستد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجاوز سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه به مواضع سوریه گفت: این حرکت، یک حرکت منفعلانه و از موضع ضعف آمریکا بود لذا آمریکا در مصاف با جنگ تحمیلی سوریه عملا با همپیمانان اروپایی و منطقه‌ای خود شکست خورده این صحنه بود.

وی افزود: بنده معتقدم آ‌مریکایی‌ها برای کسب وجهه و دادن روحیه به همپیمانان خود این حرکت را انجام دادند و این حرکت از ابتدا هم محکوم به شکست بود چرا که کشوری همچون یمن که فاقد توانمندی سوریه است سه سال است که مقاومت می‌کند و اصلا ممکن نیست سوریه با چند موشک دچار مشکل شود بنابر این، این مسئله جز بدنامی و محکومیت گسترده جهانی برای آمریکا چیزی را در پی نداشت.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران بسیار محکمتر از گذشته در کنار سوریه به عنوان محور مقاومت خواهد ایستاد.

بروجردی در ادامه با اشاره به مواضع روسیه در حملات اخیر علیه سوریه گفت: روس‌ها این حملات را از ابتدا محکوم کردند و من معتقدم اگر آمریکایی‌ها بخواهند این بازی را ادامه دهند روس‌ها هم عکس العمل عملیاتی از خود نشان خواهند داد.

وی با بیان اینکه تجاوز سه کشور آمریکا و انگلیس و فرانسه اقدامی علیه منطقه بود، اظهار داشت: آمریکایی‌ها به هیچ وجه جرات نمی‌کنند تا مستقیما کاری را انجام دهند، اما به همین میزان هم عملا همه دنیا پذیرفتند که اقدام این سه کشور غیر قانونی و بدون مصوبه شورای امنیت بوده و خارج از عرف جهانی است.

به گزارش میزان؛ رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان از جلسه ویژه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با مسئولین سپاه قدس، اطلاعات و وزارت امور خارجه با هدف بررسی تحولات سوریه در روز جاری خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet