هدر موبایل
1397/01/27 09:52:07
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی خبر داد:

بررسی مسائل ارزی با حضور وزرای اقتصاد و صنعت و رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی + اعلام زمان جلسه

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه کمیسیون متبوعش با حضور وزرای اقتصاد و صنعت و رئیس کل بانک مرکزی درخصوص ساماندهی بازار ارز خبر داد.
بررسی مسائل ارزی با حضور وزرای اقتصاد و صنعت و رئیس بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی + اعلام زمان جلسه رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه کمیسیون متبوعش با حضور وزرای اقتصاد و صنعت و رئیس کل بانک مرکزی درخصوص ساماندهی بازار ارز خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611105319694951.jpg بررسی,مسائل,ارزی,با,حضور,وزرای,اقتصاد,و,صنعت,و,رئیس,بانک,مرکزی,در,کمیسیون,اقتصادی,+,اعلام,زمان,جلسه Icana

محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملتدر خصوص جلسه فردا ( سه شنبه،28 فروردین)کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه علنی مجلس، تکالیفی برای کمیسیون اقتصادی در راستای رسیدگی به مسائل ارزی کشور تعیین شده است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:بر اساس برنامه نشست کمیسیون اقتصادی فردا با حضور وزرای اقتصاد و صنعت، معدن و تجارت و رئیس کل بانک مرکزی در خصوص مسائل ارزی برگزار می شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود:وزارتخانه های اقتصاد و صنعت، معدن و تجارت و بانک مرکزی، گزارشی از برنامه ها و عملکردی سازمان ذی ربط در حوزه بازار ارز باید ارائه کنند.  

پورابراهیمی گفت:بانک مرکزی تاکنون برنامه جامع و زمان دار در خصوص ساماندهی بازار ارز ارائه نکرده است و اقداماتی که تاکنون بانک مرکزی انجام داده براساس اطلاعیه های این بانک بوده است.

وی ادامه داد:از وزیر صنعت خواسته شده تا ابعاد و آثار مرتبط با ساماندهی بازار ارز را بر حوزه بازرگانی داخلی و خارجی را تشریح کند همچنین وزیر اقتصاد گزارشی درباره آثار ساماندهی بازار ارز بر بازارهای سرمایه و پول وسایر مولفه های اقتصادی ارائه کند.   

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:در هرصورت گزارش و برنامه های بانک مرکزی درخصوص ساماندهی بازار ارز با طرح مجلس در این باره انطباق داده می شود و از بخش های که همپوشانی داشته باشد حمایت می شود و درباره بخش های که متفاوت است نقطه نظرات بیان خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet