هدر موبایل
1397/01/27 14:00:00
سرویس سیاسی
خجسته:

ذهنیت منفی در خارج از کشور نسبت به مرتضوی وجود دارد/ احتمال خروج وی از کشور صفر است

نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس معتقد است قطعا مرتضوی از کشور خارج نشده و دستگاه‌های قضایی، امنیتی و اطلاعاتی به زودی وی را پیدا می‌کنند.
ذهنیت منفی در خارج از کشور نسبت به مرتضوی وجود دارد/ احتمال خروج وی از کشور صفر است نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس معتقد است قطعا مرتضوی از کشور خارج نشده و دستگاه‌های قضایی، امنیتی و اطلاعاتی به زودی وی را پیدا می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/102862.jpg ذهنیت,منفی,در,خارج,از,کشور,نسبت,به,مرتضوی,وجود,دارد/,احتمال,خروج,وی,از,کشور,صفر,است Icana

امیرخجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ناپدید شدن سعید مرتضوی پیش از ارسال حکم وی به دایره اجرای احکام گفت: مرتضوی شرایط خاص و ویژه داشت و مسئولان نیز باید برنامه متقنی برای ضمانت حضور وی در کشور و تمکین او از قانون صورت می دادند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه بعید است مرتضوی به خارج از کشور رفته باشد، عنوان کرد: با توجه به سابقه ای که مرتضوی دارد و ذهنیتی که نسبت به او در خارج از کشور ایجاد شده، قطعا نمی تواند از کشور خارج شده باشد.

وی افزود: دستگاه های قضایی، امنیتی و اطلاعاتی باید هرچه سریع تر مرتضوی را یافته و موضوع را اطلاع رسانی کنند و بعد از آن در اسرع وقت، وضعیت محکومیت وی را تعیین تکلیف کرده و احکام صادره را برای ابلاغ و اجرا ارسال کنند تا بیش از این شائبه پیش نیاید.

خجسته همچنین ادامه داد: افکار عمومی خواستار پاسخگویی مسئولان در صورت مفقود شدن متهمانی هستند که باید پیش از این نسبت به نظارت آنها کنترل دقیقی صورت می گرفت.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: قطعا به زودی دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی محل حضور وی را پیدا می کنند اما باید مسئولان قضایی باید بدانند افرادی همچون مرتضوی ها نباید به راحتی در جامعه آزاد باشند./

گفت و گو از مهدیه قربانی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet