هدر موبایل
1397/01/27 11:09:10
سرویس اقتصادی
مرادی:

مجلس با بی عدالتی در افزایش حقوق کارکنان دستگاه های دولتی برخورد می کند/برخی دستگاه در افزایش حقوق ها نباید قانون را دور بزنند

عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای حقوق و دستمزد، از رسیدگی به موضوع ابهام در نحوه افزایش حقوق چند دستگاه دولتی در پایان سال گذشته خبر داد.
مجلس با بی عدالتی در افزایش حقوق کارکنان دستگاه های دولتی برخورد می کند/برخی دستگاه در افزایش حقوق ها نباید قانون را دور بزنند عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای حقوق و دستمزد، از رسیدگی به موضوع ابهام در نحوه افزایش حقوق چند دستگاه دولتی در پایان سال گذشته خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803106128150382.jpg مجلس,با,بی,عدالتی,در,افزایش,حقوق,کارکنان,دستگاه,های,دولتی,برخورد,می,کند/برخی,دستگاه,در,افزایش,حقوق,ها,نباید,قانون,را,دور,بزنند Icana

منصور مرادی در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره تعیین حقوق و دستمزد گفت:از سوی شورای حقوق و دستمزد ابتدا از بنده به عنوان عضو ناظر مجلس شورای اسلامی برای حضور در نشست تعیین دستمزد و حقوق دعوت شد اما بعد از آن اعلام شد که جلسه مذکور لغو شده ، در حالی که جلسه بدون حضور بنده برگزار شده بود.

عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای حقوق و دستمزد، ادامه داد: بین میزان حقوق کارکنان شکاف وجود دارد و در کمیسیون تلفیق بودجه تمهیداتی برای کاهش شکاف حقوقی اتخاذ شد و در این راستا مصوب شد میزان حقوق مقامات و نمایندگان مجلس در سال 97 افزایش نداشته باشد.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:مقرر شده حقوق های کمتر از دومیلیون تومان با افزایش حدود 20 درصدی روبرو شوند و حقوق های بالاتر با استفاده از ساز و کار پلکانی نزولی در سال 97 رشد کند.

تفاوت قابل توجه میزان حقوق بازنشستگان سال های گذشته با بازنشستگان جدید غیرقابل قبول است

مرادی با اشاره تفاوت قابل توجهی میزان حقوق بازنشستگان سال های گذشته با بازنشستگان جدید، تصریح کرد:اقداماتی براساس برنامه ششم توسعه برای حرکت به سوی کاهش شکاف حقوق بازنشستگان اتخاذ شده است.

وی ادامه داد:برخی از دستگاه ها در پایان سال گذشته اقدام به افزایش حقوق کارکنان خود کرده اند این در حالی است که هرگونه رشد حقوق و پاداش باید براساس مقررات و قانون باشد چرا که در افزایش حقوق کارکنان با توجه به محدودیت منابع مالی باید عدالت رعایت شود و به نحوی عمل نشود شکاف حقوق ها افزایش یابد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد:بحث افزایش حقوق چند دستگاه دولتی در پایان سال گذشته بصورت دقیق مورد بررسی قرار می گیرد و با هرگونه تغییرات میزان حقوق و پاداشی که برخلاف قانون باشد رسیدگی می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet