ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1397/01/27 15:01:00
سرویس سیاسی
سلیمی:

قوه قضاییه درباره متخلفان دانه‌درشت‌ اغماض نکند/ مرتضوی را پیدا کنید

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است قوه قضاییه باید پیش از رسیدگی به هر پرونده‌ای، مورد متخلفان دانه درشت را مورد بررسی قرار داده و هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف کند.
قوه قضاییه درباره متخلفان دانه‌درشت‌ اغماض نکند/ مرتضوی را پیدا کنید عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است قوه قضاییه باید پیش از رسیدگی به هر پرونده‌ای، مورد متخلفان دانه درشت را مورد بررسی قرار داده و هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105171135912.jpg قوه,قضاییه,درباره,متخلفان,دانه‌درشت‌,اغماض,نکند/,مرتضوی,را,پیدا,کنید Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ناپدید شدن سعید مرتضوی پیش از اجرای حکم صادره، گفت: اگر این فرد واقعا محکوم بوده و حکم او قطعی شده قوه قضاییه باید سریعا با کمک دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی وی را مورد پیگرد قرار دهد.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه پرونده سعید مرتضوی باید هرچه سریع تر تعیین تکلیف شود، عنوان کرد: قوه قضاییه باید در وهله اول با دانه درشت ها برخورد کرده و به پرونده آنها در اولویت رسیدگی کند و جلوی راه های مخفی شدن آنها را بگیرد.

وی افزود: حتی در صورتی که مرتضوی از کشور خارج شده باشد، ما این امکان را داریم که مجرمان را در خارج از کشور ردیابی کنیم از این رو پیدا کردن افراد در داخل کشور هیچ دشواری برای دستگاه های ذیربط ندارد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه قوه قضاییه باید درباره پرونده های حساس با احتیاط رفتار کند، خاطرنشان کرد: اگر مرتضوی فرار کرده است باید با اینترپل هماهنگ شده و بر اساس قرارداد تبادل مجرمین که با کشورها داریم، وی را به کشور استرداد کرد./

گفت و گو از ریحانه ورزنه

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet