هدر موبایل
1397/01/27 15:00:47
سرویس اجتماعی
پروانه مافی در نشست مشترک نمایندگان تهران و اعضای شورای شهر:

شهردار جدید باید در جهت تعدیل توسعه نامتوازن مناطق تهران اقدام کند/لزوم انتخاب شهردار مقتدر برای پایتخت

عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفت: شهردار جدید باید در جهت تعدیل توسعه نامتوازن مناطق تهران حرکت کند.
شهردار جدید باید در جهت تعدیل توسعه نامتوازن مناطق تهران اقدام کند/لزوم انتخاب شهردار مقتدر برای پایتخت عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفت: شهردار جدید باید در جهت تعدیل توسعه نامتوازن مناطق تهران حرکت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611104656351219.jpg شهردار,جدید,باید,در,جهت,تعدیل,توسعه,نامتوازن,مناطق,تهران,اقدام,کند/لزوم,انتخاب,شهردار,مقتدر,برای,پایتخت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، پروانه مافی در نشست 51 نفره مجمع امید تهران بر ضرورت انتخاب شهرداری مقتدر دارای توانایی مطلوب در تعامل با دستگاه‌های حاکمیتی برای پایتخت تاکید کرد.

وی با تأکید بر اینکه تهران در شرایط کنونی نیاز به سکانداری با مقبولیت حداکثری در بین ذینفعان شهری دارد، گفت: تکثر ذینفعان شهری به ویژه در پایتخت به گونه ای است که کار برای شهردار تهران به طور کلی دشوار است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شورای شهر در این شرایط باید به سراغ گزینه ای برود که از توانایی مطلوبی در تعامل با دستگاه های حاکمیتی برخوردار باشد.

وی با اشاره به عدم پرداختن به توسعه متوازن و آمایش شهریِ تهران در سال های اخیر، تصریح کرد: تهران اگرچه به لحاظ کالبدی به طور قابل ملاحظه و محسوسی در سال های اخیر رشد کرده، اما این رشد به توسعه متوازنِ مناطق 22 گانه شهر تهران منجر نشده، به گونه ای که اکنون برخی مناطق تهران بسیار برخوردار و برخی بسیار کم برخوردارند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: هم اکنون شورای شهر می تواند با ایجاد تناسب منطقی در اعتبارات مناطق شهرداری در 3 سال آینده، توسعه نامتوازن مناطق تهران را دست کم تعدیل کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet