هدر موبایل
1397/01/28 01:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
شیخ نعیم قاسم:

حمله به سوریه تنها برای ابراز وجود بود و به اهداف خود نرسید

معاون دبیرکل حزب الله لبنان حمله به سوریه را تنها اقدامی برای ابراز وجود برشمرده و تاکید کرد که این اقدام به اهداف خود نرسید.
حمله به سوریه تنها برای ابراز وجود بود و به اهداف خود نرسید معاون دبیرکل حزب الله لبنان حمله به سوریه را تنها اقدامی برای ابراز وجود برشمرده و تاکید کرد که این اقدام به اهداف خود نرسید. https://cdn.icana.ir/d/019/201702107909384436.jpg حمله,به,سوریه,تنها,برای,ابراز,وجود,بود,و,به,اهداف,خود,نرسید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از المیادین، معاون دبیرکل حزب الله لبنان طی سخنانی اعلام کرد: ترامپ دریافت که درگیر شدن در یک جنگ جهانی به ضرر ایالات متحده است و تجاوز به سوریه تنها برای ابراز وجود بود نه چیزی بیشتر.

شیخ نعیم قاسم تصریح کرد: تجاوز سه جانبه به سوریه به اهداف خود نرسید چرا که چیزی را در این کشور تغییر نداد. نتیجه تجاوز سه جانبه به سوریه تنها سه مجروح و بمباران اماکنی بود که قبلا بمباران شده بودند.

وی افزود: قبل از تجاوز اطلاعاتی به روس ها منتقل شده بود و به همین دلیل زمان حمله به مناطق مشخص شده در سوریه چندین بار تغییر کرد.

معاون دبیرکل حزب الله همچنین تصریح کرد: تجاوز سه جانبه به سوریه مستحق پاسخگویی نظامی نیست و نیازی به پاسخ نظامی نمی بینیم. وقتی که ۱۰۰ موشک شلیک می شود و پدافند هوایی سوریه ۷۰ موشک را ساقط می کند یعنی اینکه تجاوز شکست خورده است.

وی اظهار داشت: قبل از تجاوز معلوم بود که آمریکایی ها برای راهکار سیاسی در سوریه آماده نیستند و بعد از تجاوز حل و فصل بحران بیشتر پیچیده شد. آمریکایی ها سعی داشتند از طریق تجاوز به سوریه شرایط و جایگاه خود در مذاکرات سیاسی را بهبود بخشند اما پیروزی مقاومت آنها را غافلگیر کرد.

به گزارش مهر، شیخ نعیم قاسم همچنین تصریح کرد: تحریک‎های کشورهای حاشیه خلیج فارس به حملات سه جانبه علیه سوریه کمک کرد و عربستان به جنگ گسترده علیه سوریه تمایل دارد. اجلاس سران عرب را پیگیری نکردم چرا که به نظر من این اجلاس فاقد ارزش بود و عربستان سعودی قصد سرپوش گذاشتن بر اقدامات خود از طریق آن داشت./

پایان پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet