هدر موبایل
1388/06/02 13:45:00
سرویس فراکسیون ها

دعوت از 10 وزیر پیشنهادی برای حضور در فراکسیون اقتدار ملی

**فراکسیون اقتدار ملی وزرای پیشنهادی کشور، امورخارجه، کشاورزی، اقتصاد، صنایع، علوم، نیرو، مسکن، راه و بهداشت را به جلسات روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه خود دعوت کرده است.

"مهدی سنایی" رئیس فراکسیون اقتدار ملی‌در گفتگو با خبر نگار خانه ملت،با اشاره به جلسه صبح امروز این فراکسیون، از بررسی لیست وزرای پیشنهادی دولت در این جلسه خبر داد و گفت: در این جلسه درباره نحوه تعامل دولت با مجلس در معرفی وزرا، شرایط و تخصص‌های لازم برای حضور در کابینه بحث و گفتگو کردیم.

وی‌ با اشاره به اینکه نمایندگان برای بررسی صلاحت وزرای پیشنهادی دولت فرصت محدودی دارند، افزود: برای همین‌ منظور از 10 تن از وزرای پیشنهادی دولت، برای حضور در جلسات فراکسیون اقتدار ملی دعوت کنیم.

رئیس فراکسیون اقتدار ملی خاطر نشان کرد:بر این اساس از وزرای پیشنهادی کشور، امورخارجه، کشاورزی، اقتصاد، صنایع، علوم، نیرو، مسکن، راه و بهداشت دعوت شد تا با حضور در جلسات روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته فراکسیون ، به سوالات نمایندگان پاسخ داده و آنها را در جریان برنامه‌هایشان قرار دهند.

وی در ارزیابی از وزرای پیشنهادی به مجلس اظهار داشت: تعدادی از این وزرا، شرایط خوبی داشته و احتمال رای آوری در مجلس را دارند. اما برخی از آنها فاقد هرگونه تخصص و تجربه مرتبط با وزارتخانه‌های معرفی شده هستند که شانس رای آوری آنها را کاهش می‌دهد.

سنایی گفت: روزهای آتی برای وزرای پیشنهادی، روزهای تعیین کننده‌ای است. چراکه آنها بر اساس تعاملی که با نمایندگان برقرار می‌کنند،‏ شانس خود در اخذ رای اعتماد از مجلس را افزایش می‌دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet