هدر موبایل
1397/01/29 08:10:00
سرویس اجتماعی
صفری انتقاد کرد:

تخلف داروخانه‌ها در افزایش غیرقانونی دارو/فروش دارو با نرخ فعلی دلار

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: دارویی که چند ماه پیش با قیمت قبلی دلار خریداری شده و موجود است، اکنون توسط برخی داروخانه‌ها با قیمت فعلی دلار به مردم فروخته می‌شود.
تخلف داروخانه‌ها در افزایش غیرقانونی دارو/فروش دارو با نرخ فعلی دلار نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: دارویی که چند ماه پیش با قیمت قبلی دلار خریداری شده و موجود است، اکنون توسط برخی داروخانه‌ها با قیمت فعلی دلار به مردم فروخته می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201803107339353430.jpg تخلف,داروخانه‌ها,در,افزایش,غیرقانونی,دارو/فروش,دارو,با,نرخ,فعلی,دلار Icana

احمد صفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در اعتراض به گران شدن برخی داروها، اظهار داشت: درحالیکه مسوولین وزارت بهداشت مکررا اعلام می‌کنند که با نوسانات اخیر ارزی، هیچ دارویی گران نخواهد شد پس به چه دلیلی اکنون برخی داروها به ویژه داروهای مربوط به بیماری‌های خاص با افزایش قیمت مواجه شده‌اند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آیا تاسف آور نیست دارویی که چند ماه پیش با قیمت قبلی دلار خریداری شده و موجود است، اکنون توسط برخی داروخانه‌ها با قیمت فعلی دلار به مردم فروخته می‌شود.

وی افزود: وزارت بهداشت چه تدبیری برای خانواده هایی اندیشیده که با افزایش قیمت دارو، قادر به تهیه آن برای بیمارانشان نیستند؟ بخصوص در استان‌هایی نظیر استان کرمانشاه که مردم به دلیل نرخ بالای بیکاری در وضعیت اقتصادی نامناسبی بسر می‌برند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: این وزارتخانه باید خیلی سریع بازار دارو را تحت کنترل گرفته و اجازه ندهد که فرصت طلبان با برهم زدن نظم و آرامش در حوزه دارو ، "طرح تحول سلامت" را که از توفیقات دولت تدبیر و امید بوده است ، به مخاطره اندازند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet