هدر موبایل
1397/01/29 13:44:12
سرویس سیاسی
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری مطرح کرد:

جبهه پایداری در مباحث سیاسی فیتیله را پایین کشید / جبهه پایداری مساوی با احمدی نژاد نیست

عضو فراکسیون ولایی مجلس با تاکید بر اینکه احمدی‌نژاد به جبهه پایداری ارتباطی ندارد، گفت: برخی از اعضای جبهه پایداری حواشی را رقم زدند، لذا فعالیت سیاسی این جبهه کم‌رنگ شد.
جبهه پایداری در مباحث سیاسی فیتیله را پایین کشید / جبهه پایداری مساوی با احمدی نژاد نیست عضو فراکسیون ولایی مجلس با تاکید بر اینکه احمدی‌نژاد به جبهه پایداری ارتباطی ندارد، گفت: برخی از اعضای جبهه پایداری حواشی را رقم زدند، لذا فعالیت سیاسی این جبهه کم‌رنگ شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801101237060042.jpg جبهه,پایداری,در,مباحث,سیاسی,فیتیله,را,پایین,کشید,/,جبهه,پایداری,مساوی,با,احمدی,نژاد,نیست Icana

سید محمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص جبهه پایداری و ادامه حیات این جبهه بعد از احمدی‌نژاد، گفت: برخی از نخبگان و رسانه‌ها می‌پندارند جبهه پایداری به وجود احمدی‌نژاد شکل گرفت حال آنکه در مجلس هشتم فراکسیون انقلاب اسلامی با هدف فرهنگ‌سازی شکل گرفت و بعد از آن به جبهه پایداری تبدیل شد.

جبهه پایداری در مباحث سیاسی فیتیله را پایین کشیده است

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ملت ایران سال‌ها پیش انقلاب کردند و نهادی به نام ولایت فقیه را از درون انقلاب بیرون کشیده و بر جامعه حاکم کردند، مابقی نهادها از جمله بانک، مجلس، بیمه و غیره نهادهای غربی است که به نوعی به ولایت فقیه متصل شدند.

وی افزود: تمدن‌سازی به ایجاد نهاد بومی نیازمند است، نهادهایی که از درون آموزه‌هایی انقلاب شکل گیرد، انتخابات نیز یکی از موضوعات مقطعی است که به جهت ورود برخی از دوستان ما متاسفانه مسائل حاشیه‌ای برای جبهه پایداری درست شد، لذا هم‌اکنون جبهه پایداری تنها در مباحث سیاسی فیتیله خود را پایین کشیده اما کماکان در مباحث فرهنگی و غیره فعال است.

احمدی‌نژاد به جبهه پایداری ارتباطی ندارد

این نماینده مردم در مجلس دهم در پاسخ به این سوال که آیا احمدی نژاد برای جبهه پایداری حاشیه درست کرد، گفت: متاسفانه برخی از دوستان خودمان و اعضای جبهه پایداری حواشی را رقم زدند، احمدی‌نژاد به جبهه پایداری ارتباطی ندارد. به همین جهت هم زمانی که موضوع خانه نشینی احمدی نژاد مطرح شد، جبهه پایداری موضع گرفت زیرا جبهه پایداری مقید به رعایت اصوال و تبعیت از شرایط ایجابی و سلبی اصول‌گرایی است که جزء منشور روحانیت است.

ابطحی معتقد است: برای جبهه پایداری شخص مهم نیست بلکه راه و عمل و هدف از اهمیت برخوردار است لذا اگر احمدی نژاد یا هر فردی که در این حیطه فعالیت داشته باشد مورد حمایت جبهه پایداری قرار می‌گیرد، متاسفانه برخی می‌پندارند که جبهه پایداری مساوی با احمدی نژاد است حال آنکه وی با این جبهه تناسبی ندارد.

احمدی‌نژاد اصول و مواضع را رعایت کند مورد حمایت جبهه پایداری قرار می‌گیرد

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: دعا می‌کنیم آقای احمدی نژاد بر آموزه‌های دینی تکیه زند و مواضع و معیارهای ولایت فقیه وانقلاب را رعایت کند، راه برای همه کسانی که بخواهند به نظام اسلامی کمک کنند باز است، جبهه پایداری هم از این نوع افراد حمایت خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet