هدر موبایل
1397/01/28 15:30:49
سرویس سیاسی
برومندی:

حمله موشکی اسرائیلی‌ها در تداوم حمله آمریکا و متحدانش است/عاقبت تلخ در انتظار رژیم صهیونیستی

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد حمله موشکی اسرائیلی ها در تداوم حمله آمریکا و متحدانش است لذا رژیم صهیونیستی در عرصه ای وارد شده که نتیجه آن برایش خوب نیست.
حمله موشکی اسرائیلی‌ها در تداوم حمله آمریکا و متحدانش است/عاقبت تلخ در انتظار رژیم صهیونیستی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد حمله موشکی اسرائیلی ها در تداوم حمله آمریکا و متحدانش است لذا رژیم صهیونیستی در عرصه ای وارد شده که نتیجه آن برایش خوب نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100553083732.jpg حمله,موشکی,اسرائیلی‌ها,در,تداوم,حمله,آمریکا,و,متحدانش,است/عاقبت,تلخ,در,انتظار,رژیم,صهیونیستی Icana

گروه سیاسی خبرگزاری خانه ملت، محمدجواد یافتیان؛ محمد مهدی برومندی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به حملات موشکی صورت گرفته در فرودگاه‌های الشعیرات و الضمیر در استان‌های حمص و ریف دمشق سوریه، گفت: اسرائیلی ها با این اقدام خودشان را در عرصه خطرناکی وارد کردند که حتما نتیجه آن برایشان خوب نخواهد بود.

نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه پنتاگون اعلام کرد در حال حاضر هیچ گونه فعالیت نظامی در نزدیکی شهر حمص ندارد و این حمله کار آمریکا نیست، اظهار کرد: ایالات متحده آمریکا و صهیونیست ها همواره سیاست هایشان را با یکدیگر هماهنگ کرده و زمینه اجرای آن را فراهم می کنند از این رو می توان اذعان کرد که حمله رخ داده در راستای حمله موشکی چند روز گذشته به سوریه است.

وی ادامه داد: همه کارشناسان اعتقاد دارند حملات موشکی چند روز گذشته آمریکا و همپیمانانش به سوریه معادلات منطقه را پیچیده تر کرده، اما این اقدام رژیم صهیونیستی احتمال تداوم این حملات را تقویت کرده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: متاسفانه می توان گفت تمام رخدادهای تلخ مانند حضور گروه تروریستی داعش، تقویت گروه های  معاند داخلی و غیره که در سوریه رقم خورده، بنابر تصمیمات و نقشه های رژیم صهیونیستی بوده است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروزه سامانه دفاع هوایی سوری‌ها نشان داد که بعد دفاع هوایی این کشور علی رقم فرسایش چند ساله به دلیل جنگ، روز به روز در حال تقویت شدن است و این مهم دست دشمنان را از این سرزمین کوتاه می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet