خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/01/28 15:57:33
سرویس سیاسی
برزگرکلشانی:

حمله موشکی اسرائیل به سوریه برای افزایش امنیت تلاویو رخ داد/صهیونیست‌ها تاوان خواهند داد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد حمله موشکی اسرائیل به سوریه بخش دوم حملات موشکی روزهای گذشته است و همچنین تلاشی برای نشان دادن اعلام آمادگی این رژیم خبیث است.
حمله موشکی اسرائیل به سوریه برای افزایش امنیت تلاویو رخ داد/صهیونیست‌ها تاوان خواهند داد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد حمله موشکی اسرائیل به سوریه بخش دوم حملات موشکی روزهای گذشته است و همچنین تلاشی برای نشان دادن اعلام آمادگی این رژیم خبیث است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104892053267.jpg حمله,موشکی,اسرائیل,به,سوریه,برای,افزایش,امنیت,تلاویو,رخ,داد/صهیونیست‌ها,تاوان,خواهند,داد Icana

گروه سیاسی خبرگزاری خانه ملت، محمدجواد یافتیان؛ شهروز برزگر کلشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به حملات موشکی صورت گرفته در فرودگاه‌های الشعیرات و الضمیر در استان‌های حمص و ریف دمشق سوریه توسط رژیم صهیونیستی، گفت: بدون شک این حمله موشکی محدود در ادامه نقشه شوم آمریکایی ها است و بخش دوم حملات موشکی روزهای گذشته است.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: اسرائیلی ها باید تاوان اقدامات تجاوزگرانه‌شان را ببینند و قطعا ارتش و ملت سوریه در این رابطه آرام نخواهند نشست.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی در جنگ های 11 روزه، 33 روزه و غیره نتوانست دوام بیاورد و در واقع شکست خورد از این رو مسئولان رژیم صیهونیستی خطای استراتژیکی انجام دادند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: کارشناسان بسیاری اعتقاد دارند که مسئله ایجاد بحران در سوریه برای افزایش امنیت در اطراف رژیم صهیونیستی بوده است از این رو در زمانی که تروریست ها در دمشق و سایر شهرهای این کشور درگیر جنگ بودند، زخمی‌هایشان در تلاویو مداوا میشدند که بیانگر پیگیری این سیاست است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اسرائیلی ها تلاش زیادی انجام دادند تا بتوانند از طریق اعمال سیاست تجزیه سوریه و عراق به اهداف خود در منطقه دست یابند اما با شکست مواجه شدند از این رو در شرایط کنونی احساس حقارت کرده و تلاش می کنند وجه خودشان را خوب جلوه دهند که حمله موشکی رخ داده برای نشان دادن اعلام آمادگی‌شان است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet